Jedyny wóz bojowy strażaków OSP Grzegorzówka ZNISZCZONY w powodzi! Zbierają na nowy

2020-08-06 21:44 AP
Jedyny wóz bojowy strażaków OSP Grzegorzówka ZNISZCZONY w powodzi! Zbierają na nowy
Autor: zrzutka.pl Jedyny wóz bojowy strażaków OSP Grzegorzówka ZNISZCZONY w powodzi! Zbierają na nowy

Strażacy z OSP Grzegorzówka założyli zbiórkę na nowy wóz strażacki. Okazuje się, że ich jedyny wóz bojowy został zniszczony przez powódź, jaka przeszła przez województwo podkarpackie. Potrzeba ponad pół miliona złotych. "Przez wiele lat nieśliśmy pomoc teraz my jej potrzebujemy" - piszą strażacy.

- Podczas ostatnich powodzi w Gminie Hyżne w trakcie akcji powodziowej uległ zniszczeniu nasz jedyny samochód bojowy (czyli nasza kochana t4-ka widoczna na zdj). Niestety naprawa samochodu przewyższa jej wartości a nie stać nas na inny więc wpadliśmy na pomysł zorganizować zrzutkę. - piszą strażacy.

Strażacy z OSP Grzegorzówka założyli zbiórkę na zrzutka.pl - chcieliby uzbierać 550 000 zł zł, do tej pory (6 sierpnia, godz. 21:37) uzbierali 391 zł. Strażacy liczą na wsparcie, by móc nieść pomoc innym.

Zobacz też: Rzeszów. Chciał pieniędzy i papierosów od 15-latków w parku! Jednego UDERZYŁ

- Jesteśmy jednostką prężnie rozwijającą się, składająca się z młodych osób które z uśmiechem na ustach pędzą z pomocą każdemu kto jej potrzebuje a dla jednostki OSP samochód jest jak dla żołnierza broń. W razie pytań zapraszamy na nasza stronę na fb OSP Grzegorzówka. Pozdrawiamy i liczymy na wsparcie! - piszą.

Czytaj też: Powódź na Podkarpaciu. Woda PORWAŁA MĘŻCZYZNĘ. Wstrząsające relacje ze Skołyszyna [WIDEO]

Rozwiązana tajemnica zabójstwa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.