Rzeszów. Chciał pieniędzy i papierosów od 15-latków w parku! Jednego UDERZYŁ

2020-08-06 19:27 AP
Rzeszów. Chciał pieniędzy i papierosów od 15-latków w parku! Jednego UDERZYŁ
Autor: KWP Rzeszów. Chciał pieniędzy i papierosów od 15-latków w parku! Jednego UDERZYŁ

Zatrzymano 27-latka, który w parku przy ul. Cieplińskiego w Rzeszowie zażądał od dwójki 15-latków pieniędzy i papierosów. Gdy odmówili, jednego z nich uderzył w twarz. Dwójce nastolatków udało się uciec przed agresywnym mężczyzną, zawiadomili policję, która ujęła mężczyznę.

Do zdarzenia doszło 22 lipca w parku przy ul. Cieplińskiego w Rzeszowie.  Jak ustalili policjanci, do siedzących na ławce dwóch 15-latków podszedł nieznany im mężczyzna. Grożąc pobiciem, zażądał od chłopców pieniędzy i papierosów. Gdy odmówili, jednego z nich uderzył w twarz.

Obawiając się agresywnego mężczyzny nastolatkowie uciekli, a następnie zawiadomili policjantów. Jak informuje policja, po przyjeździe patrolu 15-latkowie wskazali interweniującym funkcjonariuszom napastnika, który w tym czasie  razem ze znajomymi siedział w parku. Policjanci zatrzymali podejrzanego, którym okazał się 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a zebraniem materiału dowodowego zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Okazało się, że 27-latek działał w warunkach recydywy. Policjanci przesłuchali go i przedstawili zarzut usiłowania rozboju przyjmując, że zdarzenie to stanowi wypadek mniejszej wagi.

Uwaga utrudnienia! Ruszył remont na ul. Lisa-Kuli w Rzeszowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.