Kina Helios w Rzeszowie obniżają ceny biletów

2020-01-18 8:00 Artykuł sponsorowany
Kina Helios w Rzeszowie obniżają ceny biletów
Autor: Kino Helios

Kina Helios w Rzeszowie przygotowały nie lada gratkę dla wielbicieli filmowych emocji na najwyższym poziomie. Od najbliższego piątku, 17 stycznia, za bilety na wszystkie seanse w regularnym repertuarze obu multipleksów, przez 7 dni w tygodniu, widzowie zapłacą tylko 14,90 zł!

Już dziś kina Helios w Rzeszowie ruszają ze sprzedażą biletów w stałej, niezwykle atrakcyjnej cenie. Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 złotych, a na seanse w nowoczesnej sali Dream
w kinie w Galerii Rzeszów – 7 złotych. Nowa, niższa cena oraz niezmiennie bogaty repertuar z pewnością zachęcą mieszkańców Rzeszowa, a także  okolicznych miejscowości do jeszcze częstszych wizyt w kinie.

Tańsze bilety w Heliosie! Kina w Rzeszowie z ekstra zniżką
Autor: Kino Helios

W najbliższym czasie na ekranach rzeszowskich Heliosów pojawią się między innymi premierowe seanse filmu „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, komedii „Mayday”, w której Piotr Adamczyk zmaga się z... dwiema żonami, a także filmu familijnego „Doktor Dolittle”, z rewelacyjnym Robertem Downey Jr. w roli ekscentrycznego lekarza weterynarii. Na najmłodszych widzów czeka pozytywna animacja „Tajni i fajni”, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów, a także „Urwis” – prześmieszna historia psa, któremu w polskiej wersji językowej głosu udzielił Mateusz Banasiuk. Wielkie filmowe emocje gwarantowane!

Kina Helios w Rzeszowie zapraszają wszystkich widzów na pozytywne seanse filmowe w wyjątkowych cenach! Bilety w cenie 14,90 zł na seanse od 17 stycznia można nabyć już dziś w kasach obu kin oraz na stronie internetowej: www.helios.pl.

Artykuł sponsorowany