Kołaczyce. Citroen uderzony przez busa wpadł na ciężarówkę. 8 osób poszkodowanych, ranne są też dzieci

i

Autor: pixabay.com W piątek, 5 sierpnia w Kołaczycach, citroen uderzony przez busa wpadł na ciężarówkę.

Wypadek na Podkarpaciu

Kołaczyce. Citroen uderzony przez busa wpadł na ciężarówkę. 8 osób poszkodowanych, ranne są też dzieci

2022-08-05 16:05

Groźny wypadek w Kołaczycach (powiat jasielski)! W piątek, 5 sierpnia bus uderzył w tył citroena, wypychając go na ciężarówkę. Jak przekazała nam podinsp. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy KWP w Rzeszowie, w zdarzeniu poszkodowanych zostało 8 osób, w tym trójka dzieci. Ich dokładny stan zdrowia nie jest znany. Utrudnienia na DK 73 potrwają co najmniej do godz. 17.00.

Wypadek w Kołaczycach. 8 osób poszkodowanych, w tym 3 dzieci

W piątek, 5 sierpnia około godz. 15.00 w miejscowości Kołaczyce (powiat jasielski) doszło do groźnego wypadku. Z relacji rzeczniczki podkarpackiej policji wynika, że brały w nim udział trzy pojazdy. Podczas skrętu w lewo citroen został uderzony przez busa, przez co wpadł na ciężarówkę. Poszkodowanych zostało aż osiem osób, w tym trójka dzieci. Wszyscy otrzymali pomoc medyczną. Obecnie nie jest znany ich dokładny stan zdrowia. Wiadomo, że kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. DK 73 w Kołaczycach jest zablokowana. Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 17.00.

PRZECZYTAJ: Policyjny pościg ulicami Rzeszowa za kierowcą hyundaia. Zatrzymano 23-latka

Kierujący pasażerskim busem uderzył w tył citroena, który skręcał w lewo na posesję. Ten pchnięty uderzył w samochód ciężarowy. Kilku osobom udzielana jest na miejscu pomoc medyczna. Łącznie poszkodowanych zostało 8 osób, w tym 3 dzieci. Policja organizuje objazdy. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Utrudnienia co najmniej do 17.00 - przekazała nam podinsp. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy KWP w Rzeszowie. 

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
O włos od tragedi! Kierowca prawie wpadł na grupę pieszych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE