Kołaczyce. Citroen uderzony przez busa wpadł na ciężarówkę. 8 osób poszkodowanych, ranne są też dzieci

i

Autor: pixabay.com W piątek, 5 sierpnia w Kołaczycach, citroen uderzony przez busa wpadł na ciężarówkę.

Wypadek na Podkarpaciu

Kołaczyce. Citroen uderzony przez busa wpadł na ciężarówkę. 8 osób poszkodowanych, ranne są też dzieci

2022-08-05 16:05

Groźny wypadek w Kołaczycach (powiat jasielski)! W piątek, 5 sierpnia bus uderzył w tył citroena, wypychając go na ciężarówkę. Jak przekazała nam podinsp. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy KWP w Rzeszowie, w zdarzeniu poszkodowanych zostało 8 osób, w tym trójka dzieci. Ich dokładny stan zdrowia nie jest znany. Utrudnienia na DK 73 potrwają co najmniej do godz. 17.00.

Wypadek w Kołaczycach. 8 osób poszkodowanych, w tym 3 dzieci

W piątek, 5 sierpnia około godz. 15.00 w miejscowości Kołaczyce (powiat jasielski) doszło do groźnego wypadku. Z relacji rzeczniczki podkarpackiej policji wynika, że brały w nim udział trzy pojazdy. Podczas skrętu w lewo citroen został uderzony przez busa, przez co wpadł na ciężarówkę. Poszkodowanych zostało aż osiem osób, w tym trójka dzieci. Wszyscy otrzymali pomoc medyczną. Obecnie nie jest znany ich dokładny stan zdrowia. Wiadomo, że kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. DK 73 w Kołaczycach jest zablokowana. Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 17.00.

PRZECZYTAJ: Policyjny pościg ulicami Rzeszowa za kierowcą hyundaia. Zatrzymano 23-latka

Kierujący pasażerskim busem uderzył w tył citroena, który skręcał w lewo na posesję. Ten pchnięty uderzył w samochód ciężarowy. Kilku osobom udzielana jest na miejscu pomoc medyczna. Łącznie poszkodowanych zostało 8 osób, w tym 3 dzieci. Policja organizuje objazdy. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Utrudnienia co najmniej do 17.00 - przekazała nam podinsp. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy KWP w Rzeszowie. 

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
O włos od tragedi! Kierowca prawie wpadł na grupę pieszych