Rożniatów. Paralotniarz zaczepił się o przewody energetyczne

i

Autor: Mylene240/Pixabay.com Rożniatów. Paralotniarz zaczepił się o przewody energetyczne

O krok od tragedii

Rożniatów. Paralotniarz zaczepił się o przewody energetyczne

2022-08-05 12:59

W Rożniatowie na Podkarpaciu doszło do niecodziennego zdarzenia. 49-latek z powiatu jarosławskiego lądując paralotnią, zaczepił o linię energetyczną. Mężczyzna może mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ nic mu się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj (czwartek, 4.08.2022) przed godz. 19.00, w miejscowości Rożniatów na Podkarpaciu. Jak ustalili policjanci, 49-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego, podczas lądowania paralotnią, zgasł silnik. Było o krok od tragedii! Jednak paralotniarz może mówić o sporym szczęściu - nic mu się nie stało. 

Zobacz też: Gogołów. Druh Marcin zmarł po użądleniu osy. „Wielka strata i wielki żal”

- Mężczyzna lądując na terenie pól uprawnych, zaczepił czaszą o linię energetyczną. Na szczęście paralotniarzowi nic poważnego się nie stało – informuje KPP Przeworsk.

Jak podaje policja, 49-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy. Mężczyzna posiadał uprawnienia do wykonywania lotów na paralotni.

Podczas zdarzenia nie doszło do uszkodzenia linii energetycznej, a czaszę paralotni ściągnęli z przewodów strażacy.

Zobacz również: Kąpielisko na rzeszowskiej Żwirowni zamknięte. Powodem sinice

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Chwile grozy. Kajakarze nie mogli wrócić do brzegu
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE