Koledzy ze szkoły żegnają Natalię „Tak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami”. 18-latkę zamordowano w Rzeszowie  [GALERIA, WIDEO]

i

Autor: BO/SUPER EXPRESS Koledzy ze szkoły żegnają Natalię „Tak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami”. 18-latkę zamordowano w Rzeszowie [GALERIA, WIDEO]

Koledzy ze szkoły żegnają Natalię „Tak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami”. 18-latkę zamordowano w Rzeszowie [GALERIA, WIDEO]

2021-05-26 14:09

Piękna Natalia J. w chwili strasznej śmierci miała zaledwie 18 lat. Mimo tak młodego wieku, postawiła wszytko na jedną kartę i przeprowadziła się ze swoim chłopakiem ze Śląska, by zamieszkać w wynajmowanym mieszkaniu w stolicy Podkarpacia. Norbert Z. miał być jej opoką i opiekunem w nowym mieście. Miał ją prowadzić za rękę i pokazać nowe życie w Rzeszowie. Stało się zupełnie inaczej… Natalia nie żyje. Koledzy ze szkoły nastolatki żegnają ją we wzruszający sposób.

Spis treści

  1. Rzeszów. Zabójstwo 18-letniej Natalii
  2. Koledzy ze szkoły w Gilowicach żegnają zamordowaną Natalię

Rzeszów. Zabójstwo 18-letniej Natalii

Natalia J. była najukochańszą iskierką dla Norberta Z. Niestety, życie szybko zweryfikowało to młodzieńcze, niedojrzałe uczucie. 19-latek najprawdopodobniej podejrzewając niewierność swojej dziewczyny miał zamordować ją w wynajętym mieszkaniu. Jak udało się nam ustalić, nastolatkę zamordowano 20 maja, a zwłoki zostały znalezione przez właściciela mieszkania, które wynajmowała para, dwa dni później.

Zobacz też: Zaborów. Bliscy żegnają 17-letnią Izę. Nie chciała już żyć przez nieszczęśliwą miłość? [ZDJĘCIA]

- Do tragicznych wydarzeń doszło w dniu 20 maja 2021 roku w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie, gdzie niespełna 20-letni Norbert Z. pozbawił życia swoją dziewczynę 18-letnią Natalię J. poprzez kilkukrotne dźgnięcia nożem w klatkę piersiową. Zwłoki młodej kobiety zostały ujawnione w dniu 22 maja 2021 roku około godziny 12.30 przez właściciela mieszkania, które wynajmowała para. Z zeznań właściciela mieszkania wynika, że wynajmujący zalegali z opłatą za czynsz, w związku z czym pojawił się on w mieszkaniu. Norbert Z. stwierdził, że jego dziewczyna ma pieniądze na czynsz, lecz obecnie znajduje się w Galerii. Właściciel wraz Norbertem Z. udali się do Galerii, gdzie podejrzany przekazał klucze do mieszkania właścicielowi i niespodziewanie uciekł. Właściciel wrócił do mieszkania, gdzie w sypialni ujawnił zwłoki kobiety o czym powiadomił niezwłocznie służby- informował Krzysztof Ciechanowski, Rzecznik Prasowy prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Koledzy ze szkoły w Gilowicach żegnają zamordowaną Natalię

Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa, tj. przestępstwo z art. 148 § 1 k.k. Na miejscu wykonano oględziny miejsca oraz zwłok kobiety. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Ta odbyła się w poniedziałek 24 maja. Po niej rodzina odebrała ciało Natalii, by móc się z nią pożegnać. Norbert Z. trafił do aresztu, nie przyznając się do zabójstwa. Przyjaciele z Liceum Ogólnokształcące im.prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach, gdzie uczęszczała zamordowana nastolatka pożegnali ją we wzruszającym wpisie:

"Tak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami…

Tak trudno znaleźć słowa pocieszenia…

Bo śmierć jest zawsze nie na miejscu i zawsze nie w porę – za szybko.

Nie pyta, nie uprzedza, nie daje wyboru. Przychodzi i zostawia ból…"

W poście zamieszczono również klepsydrę z informacją o ostatnim pożegnaniu Natalii:

-"Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej i przedwczesnej śmierci naszej uczennicy Natalii J. Współczując z całego serca Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom Natalii  zapewniamy, że na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci"- napisano na stronie szkoły.

Czytaj też: 17-letnia Kornelia wbiegła pod pociąg. Do tragedii doszło przez zdalną naukę? Szokujące ustalenia

Rzeszów. 19-latek zabił swoją 18-letnią dziewczynę