Zaborów. Bliscy żegnają 17-letnią Izę. Nie chciała już żyć przez nieszczęśliwą miłość? [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-05-27 14:13
Zaborów. 17-letnia Izabella zginęła, potrącona przez pociąg [ZDJĘCIA]
Autor: BO/SUPER EXPRESS Zaborów. 17-letnia Izabella zginęła, potrącona przez pociąg [ZDJĘCIA]

Dziś, tj. w czwartek, 27 maja trwa pogrzeb zaledwie 17-letniej Izy, która zmarła, potrącona przez pociąg pasażerski relacji Strzyżów - Rzeszów w poniedziałek, 24 maja. Izabella zginęła na miejscu. Żegnają ją najbliżsi, zalewając się łzami i zadając sobie pytanie: dlaczego Iza postanowiła zakończyć swoje ziemskie życie? Rodzina i przyjaciele nie mogą wciąż uwierzyć w to, co się stało. Tłumnie zgromadzili się na jej Ostatnim Pożegnaniu, wylewając morze łez.

17-letnia Izabella nie żyje. Potracił ją pociąg

Do strasznej tragedii doszło w poniedziałek, 24 maja, przed godz. 20.00 w miejscowości Zaborów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pociąg relacji Strzyżów - Rzeszów, potrącił młodą kobietę. Niestety, spełnił się najgorszy z możliwych scenariuszy, 17-letnia mieszkanka gminy Czudec zginęła na miejscu Ruch pociągów na odcinku Strzyżów - Rzeszów, był wstrzymany przez kilka godzin. Pasażerowie kontynuowali podróż komunikacją zastępczą, którą zapewnił im przewoźnik. Policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia maszynista był trzeźwy.

Zaborów. Pogrzeb 17-letniej Izy. Łzy leją się strumieniami

Dziś, tj, w czwartek, 27 maja o godz. 14.00 rozpoczęła się Msza Św. Pogrzebowa Izabelli. Tłumnie zgromadzili się na niej bliscy nastolatki. Łzy leją się strumieniami. Jej znajomi w rozmowie z nami wspominają Izę:

-To była wspaniała dziewczyna. Ciężko w ogóle uwierzyć w to, co się stało... - mówią w rozmowie z "Super Expressem".

Wszyscy zadają sobie pytanie: dlaczego? Czemu Iza postanowiła zakończyć swoje ziemskie życie? Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, prawdopodobną przyczyną tragedii mogła być nieszczęśliwa miłość.

Zobacz też: Nie żyją dwie 17-latki. Obie zginęły potrącone przez pociągi. Czarna seria na Podkarpaciu

Dlaczego piękna Izabela z Zaborowa rzuciła się pod pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE