Koronawirus Kim jest pacjent?

i

Autor: pixabay.com Koronawirus Kim jest pacjent?

Koronawirus Podkarpacie. Kolejne osoby zarażone, w sumie już 14 osób

2020-03-18 14:24

Ministerstwo Zdrowia tuż po godz. 14.00 poinformowało o kolejnych stwierdzonych przypadkach zachorowań na koronawirusa. Na Podkarpaciu liczba chorych wzrosła do 14.

Jak podają służby wojewody, dwa nowe przypadki zachorowań to młoda kobieta i starszy mężczyzna z powiatu mieleckiego. Ich stan jest dobry.

- Mamy 5 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 2 osób z woj. podkarpackiego i po 1 osobie z woj. lubuskiego, małopolskiego i podlaskiego. W sumie liczba osób, które zostały zakażone koronawirusem: 251/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Rano poinformowano o kolejnym przypadku koronawirusa w naszym regionie - młodym mężczyźnie z powiatu stalowowolskiego, który jest hospitalizowany w szpitalu w Mielcu. Na Podkarpaciu jest 14 stwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem. Jedna z osób zarażonych koronawirusem nie żyje. 67-letni mężczyzna zmarł 15 marca.

TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Czy koronawirus zmutował i jest coraz groźniejszy?

Inspektor sanitarny o kwarantannie