Porzucony psiak

Ktoś spakował psa do reklamówki i porzucił go w lesie! Pomogli policjanci

2023-03-27 12:53

Trudno uwierzyć, że ktoś wykazał się taką bezdusznością. Piesek został wpakowany do foliowego worka i porzucony w lesie! Przestraszonego zwierzaka znalazła spacerująca kobieta. Pomogli policjanci - dzięki nim ta historia ma szczęśliwe zakończenie.

W niedzielę (26 marca 2023) rano dyżurny niżańskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od kobiety, która podczas spaceru zauważyła w lesie porzuconego psa. Na miejsce udali się policjanci. Zastali tam przegryziony, foliowy worek, a w nim przestraszonego pieska.

- Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli przegryziony, związany od góry foliowy worek, w którym znajdował się mały pies. Policjanci ostrożnie i spokojnie podeszli do wystraszonego czworonoga, który początkowo był agresywny w stosunku do nich. Mundurowi cierpliwie oswajali pupila, którego po chwili wynieśli z lasu na rękach - przekazuje KPP Nisko.

Mundurowi wspólnie z dyżurnym zorganizowali bezpieczne miejsce dla zwierzaka. Dzięki ich zaangażowaniu ta historia ma szczęśliwy koniec.

- Jeszcze tego samego dnia, dzięki skutecznej akcji mundurowych, porzucony psiak znalazł nowego właściciela, który poruszony jego losem zaoferował dla niego stałą opiekę - przekazują policjanci.

Sonda
Lubisz zwierzęta?
Kiermasz wielkanocny. Podkarpaccy twórcy pokazali cuda