Kupił zdrapkę Lotto za 5 zł, wygrał 200 tys. zł! Wielka wygrana w Stalowej Woli

2022-01-26 8:17
Kupił zdrapkę Lotto za 5 zł, wygrał 200 tys. Zł! Wielka wygrana w Stalowej Woli
Autor: totalizator.pl / _Alicja_ /Pixabay Kupił zdrapkę Lotto za 5 zł, wygrał 200 tys. Zł! Wielka wygrana w Stalowej Woli

Wygrana w zdrapce Lotto w Stalowej Woli. Do kogoś, kto zakupił zdrapkę “Zielona Kasa” uśmiechnęło się szczęście. Wydane pieniądze, 5 złotych na los przyniosły wygraną 200 tys. złotych! Szczegóły poniżej.

Ogromne szczęście i duży zastrzyk gotówki przyniosła komuś zdrapka lotto. Chodzi o zdrapkę “Zielona Kasa”, która kosztuje 5 złotych. Dla kogoś ta inwestycja przyniosła wielki zwrot środków w postaci 200 tysięcy złotych! O wygranej poinformował Totalizator Sportowy. Zdrapka została zakupiona w punkcie przy ulicy Chopina 42 w Stalowej Woli. Wygrana padła 25 stycznia 2022. Szczęściarz kupił los w “Zielona Kasa” za 5 zł i “wydrapał” pole z narysowanym workiem pieniędzy oraz informacją o wygranej 200 tysięcy złotych.

W “Zielonej Kasie” główną wygraną jest właśnie 200 tysięcy złotych, kolejne stawki wynoszą: 5 tysięcy złotych, 500 złotych, 200 złotych, 100 złotych, 50 złotych, 25 złotych, 15 złotych, 10 złotych, 5 złotych.

Wcześniej wysoka wygrana (również 200 tysięcy złotych) w “Zielonej Kasie” padła 5 stycznia w Proboszczewicach (województwo mazowieckie). Do wygrania pozostała jeszcze jedna wygrana w wysokości 200 tysięcy.

W ostatnim czasie na Podkarpaciu padła główna wygrana w Lotto. “Szóstkę” trafiono w Strzyżowie. Więcej: "Szóstka" w Lotto w Strzyżowie. Szczęściarz wygrał miliony złotych!

Burza śnieżna w Zagórzu
Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE