GROB KAROLINY

i

Autor: Beata Olejarka Karolina S. została pochowana w rodzinnym grobie

Lubenia. Karolina wróciła ze szkoły i zjadła cukierka, który utknął jej w przełyku. Tragiczna śmierć nastolatki

2022-05-11 17:36

W podrzeszowskiej wsi Lubenia doszło do ogromnej tragedii. 15-letnia Karolina wróciła ze szkoły i mając ochotę na coś słodkiego, wzięła do ust cukierka. Niestety, nastolatka zadławiła się tym cukierkiem, który utknął jej w przełyku. Życia dziewczynki nie udało się uratować.

Do tej ogromnej tragedii doszło w piątek, 6 maja 2022 roku, w miejscowości Lubenia na Podkarpaciu. Karolina wróciła ze szkoły i zwyczajnie wzięła do ust cukierka. Niestety, słodki kamyczek ugrzązł w gardle nastolatki i doprowadził do jej śmierci.

- W piątek popołudniu otrzymaliśmy informację o śmierci piętnastoletniej dziewczynki. Na miejscu nie stwierdzono udziału osób trzecich. Prokurator przybyły na miejsce odstąpił od wykonywania czynności procesowych i ciało zostało wydane rodzinie zmarłej - informował Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.   

Zobacz też: Strażacy żegnają kolegę. Marcin zginął w tragicznym wypadku w Tryńczy. Osierocił dwójkę dzieci [WIDEO, GALERIA]

Lubenia. Pogrzeb tragicznie zmarłej nastolatki 

Karolina mieszkała z siostrą i rodzicami. Niestety, w chwili tragicznego zdarzenia nikogo nie było w pobliżu, aby mógł pomóc nastolatce. Dziewczynka uczyła się w rzeszowskim Technikum Ekonomicznym. Została pochowana na cmentarzu w Lubeni w rodzinnym grobie. W ostatnią drogę odprowadziła ją rodzina i przyjaciele ze szkoły.

Poniżej galeria zdjęć:  Lubenia. 15- letnia Karolina zadławiła się cukierkiem i zmarła  

15-letnia Karolina zadławiła się cukierkiem. Nie żyje
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE