Makabryczne odkrycie w hotelu. Goście wynajmowali pokoje, a za ścianą rozkładały się zwłoki

i

Autor: CC Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne / materiały policji Makabryczne odkrycie w hotelu. Goście wynajmowali pokoje, a za ścianą rozkładały się zwłoki

Horror w Rzeszowie

Makabryczne odkrycie w hotelu. Goście wynajmowali pokoje, a za ścianą rozkładały się zwłoki

2022-08-17 16:32

Rzeszów: Czasami wydaje nam się, że takie historie spotyka się tylko w horrorach, ale ta ze stolicy Podkarpacia zdarzyła się naprawdę. W miniony piątek (12.08.2022 r.) w jednym z hoteli policjanci ujawnili zwłoki w zaawansowanym stanie rozkładu. Co jeszcze bardziej szokujące - goście hotelowi mieszkali w sąsiedztwie przez około dwa tygodnie!

Rzeszów: Zwłoki w pokoju hotelowym. Leżały tam ok. 2 tygodni!

Makabrycznego odkrycia dokonano w piątek (12.08.2022 r.) na terenie jednego z rzeszowskich hoteli. Adam Szeląg, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie przekazał w rozmowie z portalem nowiny24.pl, że służby zostały zaalarmowane przez jednego z pracowników hotelu. Do pokoju funkcjonariusze dostali się z pomocą strażaków. - Ujawniono zwłoki mężczyzny w dość zaawansowanej fazie rozkładu. Ustaliliśmy, że nieżyjący to 59-letni mieszkaniec Rzeszowa. Według wstępnych ustaleń do zgonu doszło bez udziału osób trzecich - powiedział policjant.

Czytaj też: Albigowa. Sławek poszedł na wesele i się powiesił? Miał pokłócić się z żoną [GALERIA]

Rzeszów: Przez 2 tygodnie zwłoki rozkładały się w pokoju. Dlaczego nikt nie reagował?

To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie. Jak to możliwe, że zwłoki rozkładały się w pokoju, a tuż obok normalnie, jak gdyby nigdy nic mieszkali goście? Śledztwo jest w toku i na razie trudno o konkrety.

- Zabezpieczyliśmy ciało i czekamy na wyniki. O zdarzeniu zawiadomiliśmy również sanepid. Na obecnym etapie nie chcę podawać nazwy hotelu, ponieważ mieszka w nim sporo osób i nie warto siać paniki - mówi Tomasz Kozak Prokurator Rejonowy w Rzeszowie, cytowany przez portal nowiny24.pl.

Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Karawan zabiera zwłoki 2-latka, którego ciało znaleziono w domu pod Brodnicą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE