Albigowa. Sławek poszedł na wesele i się powiesił? Miał pokłócić się z żoną [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com Albigowa. Sławek poszedł na wesele i się powiesił? Miał pokłócić się z żoną [GALERIA]

Albigowa. Sławek poszedł na wesele i się powiesił? Miał pokłócić się z żoną [GALERIA]

2022-08-17 14:16

Sławomir B. (34 l.) z Jasła z piątku na sobotę (12/13 sierpnia 2022) wraz z żoną miał uczestniczyć w przyjęciu weselnym zorganizowanym w Albigowej na Podkarpaciu. Niestety, z imprezy już nie wrócił. Jego ciało znaleziono na jednej z prywatnych posesji. Znajomi rodziny mówią o szokujących scenach, do których miało dojść przed śmiercią męża i ojca dwójki dzieci. Sprawę bada prokuratura w Łańcucie.

Wesele zorganizowane w Albigowej (Podkarpackie) niestety nie zakończyło się dobrze.  Towarzyszyła mu nie tylko radość z połączenia związkiem małżeńskim dwójki kochających się osób. Ci, którzy mieli z młodymi świętować ten szczególny dzień przyszli na imprezę ze swoimi problemami. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, jednym z weselnych gości  był Sławomir B., który na imprezie pojawił się z żoną.

Zobacz też: Zagórz. Nie żyje 18-letnia Daria. Poruszenie po śmierci młodej kobiety: "Taka rozpacz"

Na początku wszystko było fantastycznie. 34-latek z Jasła na swoich profilach w mediach społecznościowych wrzucił jeszcze obrazki  z żoną z foto-budki, która robiła zdjęcia gościom na imprezie. Podpis pod fotografią zamieszczoną w Internecie głosił : "Let's funny. Najlepsi razem".  Niestety, sielanka nie trwała długo. Goście weselni mówili o poważnej kłótni, do której miało dojść między małżonkami uczestniczącymi w  weselu. Sławomir B. miał zdenerwować się i wyjść z lokalu w Albigowej twierdząc, że tego dnia znajdzie sobie nocleg bez żony. Co sprawiło, że mężczyzna samotnie wyszedł z lokalu i poszedł na teren jednej z prywatnych posesji w Albigowej? To wyjaśni policja pod nadzorem prokuratury, która bada sprawę śmierci 34-latka z Jasła.

Zobacz również: Tragiczny wypadek w Wiśniowej. Zginął 27-letni motocyklista

Na grobie Rafała L., który zginął zanim ochrzcił swoje dziecko, najbliżsi zostawili wiersz łamiący serce

Prokuratura z Łańcuta sprawę śmierci Sławomira B. owiewa tajemnicą i udziela szczątkowych informacji. Prokurator rejonowy Aleksandra Przybyło w rozmowie z nami potwierdziła tylko, że prokuratura  prowadzi śledztwo z art. 151 Kodeksu Karnego   [Doprowadzenie do samobójstwa] Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 - przyp. red.).

Szefowa tamtejszej prokuratury zaznaczyła, że dziś,  tj. 17 sierpnia 2022 odbędzie się sekcja zwłok Sławomira B., a informacje w sprawie śmierci 34-latka będą udzielane dopiero w następny dzień. Prokurator nie chciała też udzielić informacji, czy wstępnie wykluczono udział osób trzecich oraz potwierdzić, czy mężczyzna brał udział w weselu.

- W prokuraturze zostało wszczęte śledztwo w przedmiotowym zakresie i czynności są aktualnie wykonywane. Śledztwo zostało wszczęte po to, by ustalić czy możemy wykluczyć działanie osób trzecich. Na razie prowadzimy czynności, celem jednoznacznego ustalenia przebiegu zdarzenia i czy faktycznie było działanie osób trzecich, czy też nie było- mówiła Aleksandra Przybyło Prokurator Rejonowy z Łańcuta.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, ciało Sławomira B. znalazł mieszkaniec Albigowej na swoim podwórku. Ten miał powiesić się na drzewie. Śledczy poszukają odpowiedzi na pytanie dlaczego uczestnik imprezy weselnej postanowił odebrać sobie życie. Bliscy Sławomira B. nie mogą uwierzyć w tragedię, z którą przychodzi im się mierzyć. Mężczyzna osierocił dwójkę dzieci.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Listen to "Samobójstwa Polaków." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE