Zagórz. Nie żyje 18-letnia Daria. Poruszenie po śmierci młodej kobiety: Taka rozpacz

i

Autor: archiwum/Facebook Zagórz. Nie żyje 18-letnia Daria. Poruszenie po śmierci młodej kobiety: "Taka rozpacz"

Tragedia w Zagórzu

Zagórz. Nie żyje 18-letnia Daria. Poruszenie po śmierci młodej kobiety: "Taka rozpacz"

2022-08-17 9:49

W Zagórzu (Podkarpackie) doszło do strasznej tragedii. Ciało zaledwie 18-letniej Darii znaleziono w wiacie przy rzece San. Internauci są wstrząśnięci śmiercią młodej kobiety: "Taka rozpacz. Wyrazy współczucia dla Rodziny. Przykre, że tyle młodych ludzi ucieka od rzeczywistości w taki sposób." - piszą.

Przypomnijmy, ciało młodej kobiety znaleziono w Zagórzu w wiacie przy rzece San w czwartek, 11 sierpnia 2022. Na miejscu pracowały służby.

- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce 11 sierpnia. Na miejscu przeprowadzono czynności pod nadzorem prokuratora. Prokuratura wszczęła w piątek, 12 sierpnia śledztwo w tej sprawie z artykułu 151 KK (namowa lub pomoc do samobójstwa: "Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5" - przyp. red.) - informowała w rozmowie z "Super Expressem" Izabela Jurkowska-Hanus - prokurator rejonowy w Sanoku.

Zobacz również: Dziadek Zygmunt gwałcił 6-letnią wnuczkę? Mieszkał z ósemką dzieci. Koszmar pod Lubaczowem

Dotarliśmy do szokujących ustaleń. Jak twierdzi znajomy rodziny, 18-latka miała wcześniej mówić osobom z rodziny, że zabije się właśnie w tym miejscu. Ciało młodej kobiety miała znaleźć jej matka. Mieszkańcy Zagórza są wstrząśnięci śmiercią młodej kobiety. Podobnie internauci:

"Taka rozpacz. Wyrazy współczucia dla Rodziny. Przykre, że tyle młodych ludzi ucieka od rzeczywistości w taki sposób."; "Co się dzieje na tym świecie, masakra"; " Wyrazy współczucia dla Rodziny"; "Bardzo współczuję" ; "Wyrazy współczucia dla Rodziny. Spoczywaj w spokoju" ; "Młoda dziewczyna, życie było przed nią!"

Zagórz. Nie żyje 18-letnia Daria. Poruszenie po śmierci młodej kobiety: Taka rozpacz

i

Autor: screen z Facebooka Zagórz. Nie żyje 18-letnia Daria. Poruszenie po śmierci młodej kobiety: "Taka rozpacz"

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Poważne utrudnienia na kolei. Pociągi opóźnione
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE