Kosienice. Matka znęcała się nad czwórką dzieci? Najmłodsze ma 3 latka

i

Autor: Beata Olejarka/Super Express/archiwum Kosienice. Matka znęcała się nad czwórką dzieci? Najmłodsze ma 3 latka

Dzieci odebrane matce

Matka znęcała się nad dziećmi. Synowi groziła śmiercią! Miała fatalną opinię

2023-03-06 6:57

Do sądu trafi w najbliższych dniach trafi akt oskarżenia przeciwko Małgorzacie P. ze wsi Kosienice pod Przemyślem. Matka czwórki dzieci miała nadużywać alkoholu, zaniedbywać swoje pociechy, wszczynać awantury, wulgarnie odnosić się do dzieci oraz grozić synowi pozbawieniem go życia i oddaniem chłopca. Wyrodna matka nie trafiła do aresztu.

Małgorzata P. miała fatalną opinię. "Szkoda tylko dzieci"

Małgorzata P. mieszkała w Kosienicach (pow. przemyski, woj. podkparpackie) od niedawna. W maju 2022 roku wzięła ślub z mieszkańcem tej wsi i wprowadziła się do partnera wraz z czwórką swoich dzieci z poprzedniego związku. Niestety, kobieta nie miała najlepszej opinii we wsi. Mieszkańcy niechętnie mówią o Małgorzacie P. Twierdzą, że w tej całej sytuacji szkoda tylko dzieci, które nie są niczemu winne. Sąsiedzi twierdzili, że zwracali uwagę matce, by nie przeklinała do dzieci, oraz, by się nimi lepiej zajęła, bo według najbliższych pobratymców ze wsi, dzieci były ewidentnie zaniedbane i brakowało im matczynej troski.

Zarzuty dla matki. Po pijaku miała wyzywać dzieci dzieci. Groziła synowi śmiercią

Na początku marca do Sądu Rejonowego w Przemyślu trafi akt oskarżenia przeciwko Małgorzacie P. Zarzuty dla wyrodnej matki potwierdza Marta Pętkowska, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu. Pętkowska wyjaśnia, że Małgorzata P. jest oskarżona o znęcanie się nad dziećmi i wypowiadanie wobec nich gróźb karalnych. Koszmar dzieci miał trwać od listopada 2021 r. do 26 września 2022 r. Dzieci Małgorzaty P. to córka i trzech synów w wieku 4-15 lat. Małgorzata P., znajdując się w stanie pod wpływem alkoholu wszczynała awantury domowe, podczas których wyzywała dzieci słowami wulgarnymi i zaniedbywała w opiece, a ponadto 20 września 2022 roku groziła synowi pobiciem go i pozbawieniem życia. - Dzieci zostały odebrane matce i umieszczone w placówce opiekuńczo wychowawczej na czas prowadzonego postępowania. Wobec kobiety zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, oraz zakazu kontaktowania się z dziećmi i zbliżania do nich na odległość mniejszą niż 100 m. Oskarżonej kobiecie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności - poinformowała prokurator.  

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad dziećmi powinny być wyższe?
Bliscy pożegnali zmarłego piłkarza z Trzebuski