MALZENSTWO

i

Autor: Beata Olejarka Kobieta została znaleziona wraz ze swoim nieżyjącym mężem w ich własnej sypialni

Mąż nie żyje, żona walczy o życie. Co się wydarzyło w rzeszowskim bloku?

2022-06-29 8:06

Rzeszowscy śledczy badają bardzo tajemniczą sprawę śmierci mężczyzny. Jego żona została znaleziona wraz z nim w łóżku. Czy doszło do rozszerzonego samobójstwa, czy małżeństwo chciało wspólnie odebrać sobie życie? Co wydarzyło się w mieszkaniu przy Al. Majora Wacława Kopisto w stolicy Podkarpacia?

Do tych tragicznych zdarzeń miało dojść w Rzeszowie w jednym z mieszkań na Al. Majora Wacława Kopisto. Rodzina w sypialni małżonków znalazła  zwłoki mężczyzny i nieprzytomną kobietę.

- Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo w sprawie nakłonienia kobiety i mężczyzny, małżonków, do targnięcia się na własne życie. Zdarzenie miało miejsce w dniu 20 czerwca 2022 r., w mieszkaniu bloku jednego z rzeszowskich osiedli. Kiedy do tego mieszkania w godzinach wieczornych przybyli rodzice mężczyzny, znaleźli obojga małżonków leżących obok siebie na łóżku. Mężczyzna - lat 48, już nie żył natomiast jego żona - lat 43, miała zachowane funkcje życiowe, lecz była nieprzytomna. Przewieziona została do szpitala i poddana hospitalizacji, która nadal jest kontynuowana. W dniu 24 czerwca 2022 r., przeprowadzona została sekcja zwłok mężczyzny, jednakże o ostatecznych wnioskach biegłego co do przyczyny zgonu zadecydują wyniki dodatkowych badań toksykologicznych i histopatologicznych- informował prokurator Krzysztof Ciechanowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Zobacz też: Tragedia na zalewie Podwolina w Nisku. Z wody wyciągnięto ciało 33-latka

- Jednocześnie szanując wolę rodzin osób pokrzywdzonych, prokuratura nie ujawnia bliższych danych mogących w jakikolwiek sposób prowadzić do ich identyfikacji. Również kwestia motywu, dla którego małżonkowie targnęli się na własne życie będzie stanowić przedmiot dalszych ustaleń procesowych, które z uwagi na dobro śledztwa nie mogą obecnie być upubliczniane- dodał prokurator  Krzysztof Ciechanowski.

Galeria poniżej: Drohobyczka. Rolnik walczy z kołem [GALERIA]

Nielegalna bimbrownia warta majątek
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE