Lekarze rezygnują z pracy w karetkach i przechodzą do pracy w szpitalach bo tam otrzymują wyższe wynagrodzenia.

i

Autor: mj-s

Mężczyzna upadł na ulicy w Strzyżowie, nie oddychał. Policjant i przechodzień przeprowadzili reanimację

2020-05-13 8:10

Policjant ruchu drogowego, podczas kierowania ruchem w Strzyżowie zauważył mężczyznę, który przeszedł na drugą stronę ulicy i upadł na trawnik. 69-latek był nieprzytomny i nie oddychał. Policjant wspólnie z przechodzącym obok mężczyzną, do przyjazdu karetki prowadzili jego reanimację.

Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, kierował ruchem w rejonie skrzyżowania ul. Sienkiewicza z ul. Czarnieckiego.  W pewnym momencie zwrócił uwagę na mężczyznę, który przeszedł na drugą stronę jezdni i upadł na trawnik.

Policjant natychmiast do niego podbiegł. Mężczyzna był nieprzytomny, zrobił się siny i nie oddychał. Funkcjonariusz wezwał karetkę pogotowia i wraz z przechodzącym w pobliżu mężczyzną, rozpoczęli reanimację. Wspólnie udało im się przywrócić czynności życiowe, jednak po kilku chwilach mężczyzna ponownie przestał oddychać. Podjęli kolejną próbę, przywracając mu oddech.

Przybyła na miejsce karetka pogotowia, przewiozła 69-latka do szpitala. Dzięki natychmiastowej reakcji policjanta i przechodnia, udało się uratować życie mieszkańcowi powiatu strzyżowskiego. 

Jacek Pieśniewski, mąż jedynej pielęgniarki uwięzionej w domu opieki na Mokotowie, opowiada o dramacie jaki przeżyła
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE