Gorące zdjęcia podbijają internet

Najseksowniejsza mieszkanka Rzeszowa. Na widok jej nóg mężczyźni zbierają szczęki z podłogi. Kim jest tajemnicza Sylwiaaa?

2022-12-02 13:59

Ta dziewczyna z Rzeszowa podbija internet. Gorące zdjęcia, jakie zamieszcza na swoim profilu w mediach społecznościowych sprawiają, że mężczyźni zbierają szczękę z podłogi. Sylwiaaa zgromadziła na swoim profilu mnóstwo fanów. Kim jest instagramerka?

Piękna mieszkanka Rzeszowa prowadzi konto na instagramie pod nazwą "sy.lwiaaa". Każde ze zdjęć jest przemyślane i zbiera ogrom reakcji. Sylwiaaa ma mnóstwo pomysłów na lokalizacje swoich zdjęć, pozy oraz stylizacje. Co prawda na sporej części zdjęć można rozpoznać kadry z Rzeszowa, ale to, co szczególnie rzuca się w oczy to długie do nieba nogi SylwiiTajemnicza Sylwiaaa zdecydowanie potrafi je umiejętnie wyeksponować.  Na swoim profilu zgromadziła już 466 tys. obserwujących! Ten wynik robi wrażenie. Influencerkę obserwują instagramerzy z całego świata.

Niedawno na profilu zrobiło się świątecznie. Sylwiaaa zamieściła zdjęcie w czerwonej, kusej sukience i białych zakolanówkach na tle przystrojonej choinki. Komentujący piali z zachwytu. Post polubiło niemal 24 tys. kont na instagramie. Zdjęcia Sylwii możecie zobaczyć w naszej galerii.

Śnieg w Rzeszowie
Sonda
Wierzysz w luksusowe życie influencerów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE