Napad na kantor w centrum Rzeszowa? Na miejscu okazało się coś zupełnie innego!

2020-01-24 11:20 EIR
Kraków: Ostra LIBACJA i brutalny napad na policjantów! W ruch poszedł nóż
Autor: Amadeusz Calik Napad na kantor w centrum Rzeszowa? Na miejscu okazało się coś zupełnie innego!

Tego w naszym mieście jeszcze nie było! Wczoraj mieszkaniec Rzeszowa poinformował policje o tym, że ktoś najprawdopodobniej chce zrobić skok na kantor! Zaniepokojony obywatel dodał jeszcze, że mężczyzna posiada przy sobie broń! Wysłane na miejsce służby były zaskoczone tym, co tam zastały...

Do na pozór niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj (23 stycznia) na ul. Asnyka. To tam obok kantoru czujny obywatel wypatrzył mężczyznę z bronią, który - według jego oceny - chciał dokonać napadu i poinformował o tym policję.

Mundurowi przyjęli zgłoszenie i wysłali na miejsce policyjne radiowozy, które miały udaremnić rzekomy skok. - Wiecie, co się dzieje na Piłsudskiego w Rzeszowie? Stoi tu kilka radiowozów na sygnale i dwa autobusy - napisała wczoraj jedna z naszych Czytelniczek.

Z relacji mieszkańców, sytuacja w centrum miasta była poważna. Jak informuje portal Rzeszów News, ktoś nawet słyszał strzały.

Na miejscu okazało się, że jest to najzwyklejsza w świecie pomyłka! - Ktoś wziął policjantów "w cywilu" za przestępców. Nie było żadnego napadu - mówi rzecznik rzeszowskich funkcjonariuszy.