HORROR! Wilki zagryzły pieska, obok stała trójka dzieci. Sytuacja jest poważna

2021-02-24 9:43 ap
WILKI w obecności 3 DZIECI zagryzły psa! HORROR.. Wtargnęły na prywatną posesję
Autor: Wilda3/Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

W miejscowości Nowy Łupków na Podkarpaciu doszło do scen jak z mrocznego filmu. Wilki miały wtargnąć na prywatną posesję i zagryzły psa, a to wszystko na oczach trójki dzieci. Urząd Gminy Komańcza wydał specjalne ostrzeżenie dla mieszkańców przed wilkami, sprawa wygląda bardzo poważnie. Wilki widziane były również w okolicy Szkoły Podstawowej w Nowym Łupkowie. Powiadomiono Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Środowiska w Rzeszowie (RDOŚ) oraz Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Wilki grasują w Nowym Łupkowie

Sytuacja w miejscowości Nowy Łupków na Podkarpaciu nie napawa optymizmem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. W ostatnim czasie grasowały tam wilki. We wtorek 16 lutego zagryzły psa w obecności trójki dzieci! Były również widziane w okolicy Szkoły Podstawowej w Nowym Łupkowie. Urząd Gminy Komańcza ostrzega mieszkańców.

- W związku ze zdarzeniem pojawienia się wilków w miejscowości Nowy Łupków, gdzie w dn. 16 lutego br. około godziny 14.00 wtargnęły na prywatną posesję i w obecności 3 dzieci zagryzły psa oraz w dniu 18 lutego br. około godziny 13.00 były widziane w obrębie Szkoły Podstawowej w Nowym Łupkowie, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności. - czytamy w komunikacie.

Gmina powiadomiła również Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Środowiska w Rzeszowie (RDOŚ) oraz Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

- Jednocześnie prosimy o zgłaszanie do Urzędu Gminy w Komańczy wszystkich przypadków nietypowego zachowania się zwierząt wpływającego negatywnie na bezpieczeństwo mieszkańców oraz turystów.

Zgłoszenia należy kierować do Inspektor Kamili Sobolak, tel.: 13 46 77 035 wew. 40e-mail: ksobolak@komancza.pllub email: urzad@komancza.pl

Podlasie. Stado żubrów z Puszczy Augustowskiej wyjada rolnikom zapasy przygotowane na zimę dla krów. Niczego i nikogo się nie boją!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE