Potworna śmierć pod traktorem w Dylągówce. Młody ojciec i mąż nie żyje

2021-09-15 12:44
DYLAGOWKA
Autor: Facebook Maciej Ś. osierocił dwoje malutkich dzieci.

Sobota (11 września 2021) to jeden z najczarniejszych dni w rodzinie Macieja Ś. (29 l.) z Dylągówki. Młody mąż i ojciec dwójki dzieci pracował przy wyciąganiu gałęzi z lasu. Niestety traktor, który prowadził, przewrócił się i przygniótł mężczyznę raniąc jego twarz i klatkę piersiową. Pomimo podjętej reanimacji, życia traktorzysty nie udało się uratować.

- W sobotę, około godz. 12.40, służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku, do jakiego doszło w Dylągówce, w powiecie rzeszowskim. Według zgłoszenia, mężczyzna został przygnieciony traktorem. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu zdarzenia, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody. Wstępnie ustalono, że 29-letni mężczyzna używając ciągnika rolniczego wyciągał gałęzie z lasu. Wtedy ciągnik marki Ursus przewrócił się, przygniatając kierującego. Mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratora, zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Zabezpieczono również pojazd- informował rzecznik prasowy rzeszowskiej policji Adam Szeląg.

Przygnieciony traktorem został Maciej Ś. Młody mężczyzna, który był wspaniałym mężem i ojcem dwójki malutkich dzieci. Jego córeczka nie zapamięta taty. Żeby go wspomnieć, będzie mogła tylko oglądać jego zdjęcia. W Dylągówce mieszkańcy są wstrząśnięci.

W poniedziałek chciał popełnić samobójstwo, w sobotę zamordował ojca

- Dobry robotny chłopak. Takie tragedie nie powinni się dziać. Najgorsza ta jego matka, jak ona stanie nad grobem syna!? Dzieci takie maleńkie. No za co Bóg zesłał takie nieszczęście na nich. Ponoć on miał całkowicie zmiażdżoną twarz i klatkę piersiową. Nie dało się go uratować - rozpaczała mieszkanka Dylągówki.

Matka tragicznie zmarłego Macieja Ś. zamieściła poruszający wpis ze zdjęciem swojego syna "Synu do zobaczenia w lepszym świecie bardzo Cię kocham"  Rodzina jest wstrząśnięta tragedią jaka ich dotknęła. Cała wioska rozpacza po młodym mężczyźnie, o którym nikt nie mówił źle.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE