Znaleźli ludzkie kości

Osunęła się skarpa, pokazały się ludzkie szczątki! Ratownicy GOPR w akcji

2023-01-04 17:30

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło na Podkarpaciu. Nad Jeziorem Sieniawskim osunęła się skarpa i pokazały się ludzkie kości! Szczątki wydobyli ratownicy GOPR. Szczegóły poniżej.

We wtorek (3 stycznia 2023) nad Jeziorem Sieniawskim (zalew na rzece Wisłok, położony nieopodal miejscowości Sieniawa w gminie Rymanów) doszło do niecodziennego odkrycia.

- Zostaliśmy poproszeni przez policjantów z sanockiej komendy o pomoc w dotarciu do miejsca, w którym znaleziono ludzkie kości - przekazali ratownicy GOPR.

Okazało się, że nad Jeziorem Sieniawskim po osunięciu się skarpy jedna z postronnych osób zauważyła przedmioty wyglądem przypominające ludzkie kości. Dlaczego wezwano GOPR-owców?

- Wezwana policja nie mogąc się dostać w rejon znaleziska poprosiła ratowników z Centrali w Sanoku o wsparcie działań. Ci przy użyciu technik linowych wydobyli szczątki uwięzione w ścianie skarpy. Zostaną one teraz przekazane do dalszych badań - informowali ratownicy w mediach społecznościowych.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Chłopiec wbiegł zza autobusu prosto pod samochód. Dramatyczne nagranie z Piaseczna
Sonda
Czy boisz się śmierci?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki