Pani Beata rozliczyła PIT w Rzeszowie i wygrała samochód!

i

Autor: Grzegorz Bukała, Urząd Miasta Rzeszowa Pani Beata rozliczyła PIT w Rzeszowie i wygrała samochód!

Pani Beata rozliczyła PIT w Rzeszowie i wygrała samochód!

2022-07-02 10:29

Pani Beata z Rzeszowa jest właścicielką nowiutkiego Renault Clio. Samochód wygrała w loterii PIT-owej Urzędu Miasta Rzeszowa. W loterii Rzeszów to My mogły wziąć udział osoby, które złożyły deklarację podatkową PIT za 2021 rok między 1 stycznia a 30 kwietnia tego roku w jednym z rzeszowskich urzędów skarbowych. Jako miejsce zamieszkania należało wskazać Rzeszów.

3469 osób (161 zgłoszeń papierowych i 3308 elektronicznych) wzięło udział w loterii. Jak podaje Urząd Miasta Rzeszowa to rekord, jeśli chodzi o liczbę zgłoszeń do loterii organizowanych przez miasto. Nagrodę główną, samochód Renault Clio wygrała pani Beata.

- Zachęcam wszystkich do udziału w konkursach organizowanych przez miasto. Jestem żywym dowodem na to, że takie niespodzianki mogą się przytrafić każdemu. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Rzeszowa – mówiła laureatka, która odebrała już kluczyki do samochodu.

Zobacz też: Gmina Błażowa. Matka znęcała się nad noworodkiem. Malutki Adaś trafił do szpitala

- Lokalny patriotyzm przejawia się w różnych formach, a jedną z nich jest podzielenie się podatkami. Ważne, aby mieszkańcy w ten sposób partycypowali w kosztach, jakie miasto ponosi na utrzymanie szkół, dróg, czy parków. Z tych podatków finansujemy najważniejsze rzeczy w mieście, potrzebujemy ich, aby budować pomyślność dalej. Co ważne, wspomóc miasto mogą także osoby, które nie są w mieście zameldowane. Wystarczy, że wypełniając PIT zadeklarują płatność podatku w Rzeszowie – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Zobacz również: Przyznał, że zabił sąsiadkę, a jego zeznania są wstrząsające! Mamy wideo z wizji lokalnej [WIDEO, GALERIA]

Łąki kwietne w Rzeszowie
Sonda
Czy w Rzeszowie czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE