Podkarpacka policja w żałobie. Nie żyje aspirant Wojciech Tobiasz pomocny i życzliwy

i

Autor: podkarpacka policja Podkarpacka policja w żałobie. Nie żyje aspirant Wojciech Tobiasz "pomocny i życzliwy"

Smutne informacje

Podkarpacka policja w żałobie. Nie żyje aspirant Wojciech Tobiasz "pomocny i życzliwy"

2023-08-28 7:28

Smutne informacje przekazała podkarpacka policja. W wieku 46 lat zmarł aspirant Wojciech Tobiasz. Mundur przywdział 11 lat temu, a od 2017 roku pełnił funkcję oficera prasowego w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach. Tak żegnają go koledzy - policjanci.

Policjanci z Podkarpacia są w żałobie. Nie żyje aspirant Wojciech Tobiasz. Zmarł nagle w wieku 46 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę. Strona podkarpackiej policji jest czarno-biała, a mundurowi zamieścili zdjęcie wraz z pożegnaniem dla zmarłego kolegi.

Jak czytamy, Wojciech Tobiasz służbę w Policji rozpoczął w 2012 roku. Początkowo pełnił służbę patrolową w Komisariacie Policji w Sędziszowie Małopolskim, gdzie następnie został dzielnicowym. Od 2017 roku był oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.

- W służbie dał się poznać jako oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant oraz pomocny i życzliwy kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności - informują pogrążeni w żałobie policjanci.

Kondolencje złożył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak.

- Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych - czytamy.

Rok temu Rzeszów pożegnał Tadeusza Ferenca
Sonda
Boisz się śmierci?