Poruszenie po śmierci Kamila, który przegrał z chorobą: Strzeż wszystkich bramek, mistrzu

i

Autor: Wisła Kraków Amp Futbol/ screeny z Facebooka Poruszenie po śmierci Kamila, który przegrał z chorobą: "Strzeż wszystkich bramek, mistrzu"

Kondolencje spływają z całej Polski

Poruszenie po śmierci Kamila, który przegrał z chorobą: "Strzeż wszystkich bramek, mistrzu"

2022-10-05 10:42

Nie żyje Kamil, zawodnik AMP futbol, znany barber. Smutna informacja o śmierci 29-latka z Lubli, który przegrał walkę z chorobą poruszyła internautów. Z całej Polski spływają kondolencje do rodziny Kamila: "Serce pęka, że odchodzą tak młodzi ludzie. Wyrazy współczucia dla bliskich. Niech spoczywa w spokoju" - to tylko jeden z nich.

Bliscy we wtorek (4 października) pożegnali Kamila. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w Lubli (Podkarpackie), skąd pochodził. Był znanym barberem, który dbał o zarost i fryzury sławnych artystów.

Niestety, życie postanowiło go doświadczyć. W 2017 roku usłyszał druzgocącą diagnozę - złośliwy nowotwór kości. Kamil jednak się nie poddał - walczył z chorobą. Przeszedł serię chemioterapii, poddał się operacji. Niestety, trzeba było amputować nogę. Młody chłopak miał jednak dla kogo żyć - miał żonę i synka, dlatego postanowił nie poddawać się i czerpać z życia, ile się da. Tak trafił do klubu Wisła Kraków Amp Futbol. Pomimo walki i wsparcia od najbliższych, Kamil zmarł. Odszedł 1 października.

Lubla. Nie żyje Kamil, zawodnik AMP futbolu. Internauci poruszeni

Informacja o śmierci Kamila wywołała poruszenie wśród internautów. Pod naszym tekstem opublikowano mnóstwo komentarzy. Z całej Polski spływają kondolencje do rodziny Kamila. To tylko niektóre:

"Spoczywaj w pokoju"; "Strzeż wszystkich bramek, mistrzu"; "Coraz więcej tych tragedii już jest, młody człowiek, wyrazy współczucia";" Bardzo fajny facet, walczył z całych sił. Kondolencje dla rodziny"; "Wyrazy współczucia"; "Serdeczne współczucie dla całej rodziny zmarłego"; "Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny, przykro mi"; "Serce pęka, że odchodzą tak młodzi ludzie. Wyrazy współczucia dla bliskich. Niech spoczywa w spokoju"

Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE