Poruszenie po śmierci Kamila, który przegrał z chorobą: Strzeż wszystkich bramek, mistrzu

i

Autor: Wisła Kraków Amp Futbol/ screeny z Facebooka Poruszenie po śmierci Kamila, który przegrał z chorobą: "Strzeż wszystkich bramek, mistrzu"

Kondolencje spływają z całej Polski

Poruszenie po śmierci Kamila, który przegrał z chorobą: "Strzeż wszystkich bramek, mistrzu"

2022-10-05 10:42

Nie żyje Kamil, zawodnik AMP futbol, znany barber. Smutna informacja o śmierci 29-latka z Lubli, który przegrał walkę z chorobą poruszyła internautów. Z całej Polski spływają kondolencje do rodziny Kamila: "Serce pęka, że odchodzą tak młodzi ludzie. Wyrazy współczucia dla bliskich. Niech spoczywa w spokoju" - to tylko jeden z nich.

Bliscy we wtorek (4 października) pożegnali Kamila. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w Lubli (Podkarpackie), skąd pochodził. Był znanym barberem, który dbał o zarost i fryzury sławnych artystów.

Niestety, życie postanowiło go doświadczyć. W 2017 roku usłyszał druzgocącą diagnozę - złośliwy nowotwór kości. Kamil jednak się nie poddał - walczył z chorobą. Przeszedł serię chemioterapii, poddał się operacji. Niestety, trzeba było amputować nogę. Młody chłopak miał jednak dla kogo żyć - miał żonę i synka, dlatego postanowił nie poddawać się i czerpać z życia, ile się da. Tak trafił do klubu Wisła Kraków Amp Futbol. Pomimo walki i wsparcia od najbliższych, Kamil zmarł. Odszedł 1 października.

Lubla. Nie żyje Kamil, zawodnik AMP futbolu. Internauci poruszeni

Informacja o śmierci Kamila wywołała poruszenie wśród internautów. Pod naszym tekstem opublikowano mnóstwo komentarzy. Z całej Polski spływają kondolencje do rodziny Kamila. To tylko niektóre:

"Spoczywaj w pokoju"; "Strzeż wszystkich bramek, mistrzu"; "Coraz więcej tych tragedii już jest, młody człowiek, wyrazy współczucia";" Bardzo fajny facet, walczył z całych sił. Kondolencje dla rodziny"; "Wyrazy współczucia"; "Serdeczne współczucie dla całej rodziny zmarłego"; "Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny, przykro mi"; "Serce pęka, że odchodzą tak młodzi ludzie. Wyrazy współczucia dla bliskich. Niech spoczywa w spokoju"

Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy
Sonda
Czy boisz się śmierci?