Przemyśl. Sfora straszliwych rudych bestii sterroryzowała weterynarza! [ GALERIA]

2021-06-23 19:19

Ciężkie jest życie weterynarza. Przekonał się o tym Jakub Kotowicz z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu. Gdzie przebywa obecnie kilkanaście malutkich wiewiórek. Rudzielce, które straciły mamę w różnych okolicznościach. Dzieciaki są karmione przez weterynarzy i uczone samodzielnego życia, by mogły wrócić na wolność, jednak w lecznicy doszło też do strasznego incydentu! Wiewiórki sterroryzowały weterynarza. Nie miał siły się bronić!

Podczas rutynowego badania maluchów przez weterynarza Jakuba Kotowicza wiewiórki nie czekały spokojnie na swoją kolej, a obsiadły medyka! Wszystko ku jego uciesze! Rudzielce natychmiast wykorzystały moment nieuwagi i chowały się do kieszeni doktora, wskakiwały na głowę i plątały mu włosy,oraz biegały po ramionach. Ten pozostał bezradny -Taki los weterynarza. Trzeba unosić tę słodycz,którą się zajmujemy - skwitował atak na swoją osobę.

Weterynarze sprawdzają czy małe wiewiórki przytyły

Dzikie bestie nie tylko oderwały medyka od pracy i dokonały ataku na osobę weterynarza. Za swój czyn jako małoletnie rozrabiaki nie odpowiedzą, a weterynarz po cichu liczy, że znów zostanie zaatakowany przez stado rudych wiewiórek, których najciekawszą maco jest rozbrajająca słodycz.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE