WYPADEK

i

Autor: Materiały policyjne W tragicznym wypadku na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku zginął 84-letnie mieszkaniec tego miasta

Przeworsk. Pijany kierowca zabił rowerzystę [GALERIA]

2022-06-25 19:18

Tragiczny wypadek w Przeworsku na ul. Gorliczyńskiej! W sobotnie (25 czerwca) popołudnie doszło tam do potrącenia rowerzysty. Zginął mieszkaniec Przeworska. Kierowca był pijany.

Śmiertelny wypadek w Przeworsku (25.06.2022 r.)

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę (25 czerwca) przed godziną 15.00 w Przeworsku na ul. Gorliczyńskiej na drodze wojewódzkiej W 835. - Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący osobowym volkswagenem 69-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego potrącił 84-letniego rowerzystę, mieszkańca Przeworska. Mimo udzielonej pomocy, życia rowerzysty nie udało się uratować. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Kierujący volkswagenem miał ponad pół promila alkoholu w organizmie - informuje Justyna Urban, rzecznik prasowy policji w Przeworsku.

ZOBACZ TEŻ: Stara Wieś. Mężczyzna chciał targnąć się na własne życie. Znaleźli go w zaroślach

Grób Faustynki, która zginęła pod tirem w Kozodrzy tonie w białych kwiatach

Na miejscu tragicznego wypadku ciągle pracują służby. Wyjaśniane będą dokładne okoliczności tego zdarzenia. Kierujący pojazdem najprawdopodobniej zostanie zatrzymany w areszcie.

CZYTAJ: Tarnobrzeg. Miał prawie 5 promili, jeździł hulajnogą po osiedlu. Wcześniej ją ukradł