Tarnobrzeg. Miał prawie 5 promili, jeździł hulajnogą po osiedlu. Wcześniej ją ukradł

2022-06-23 7:27
Tarnobrzeg. Miał prawie  5 promili, jeździł hulajnogą po osiedlu. Wcześniej ją ukradł
Autor: KristofTopolewski/Pixabay.com Tarnobrzeg. Miał prawie 5 promili, jeździł hulajnogą po osiedlu. Wcześniej ją ukradł

Totalnie pijany mężczyzna postanowił ukraść hulajnogę elektryczną i jeździł nią po osiedlu. Złodziej swoim łupem nie cieszył się jednak zbyt długo, mieszkańcy wezwali na miejsce policję. 34-latek usłyszał już zarzut kradzieży.

W niedzielę mieszkańców jednego z osiedli w Tarnobrzegu obudził głośny huk i krzyki 34-latka. Pijany mężczyzna spadł z hulajnogi elektrycznej i leżał na chodniku przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu. Na miejsce wezwano policjantów.

- Kierowca jednośladu, nie mógł ustać na nogach i czuć było od niego alkohol. Mężczyzna był ranny, a leżąca obok hulajnoga elektryczna, była uszkodzona - informuje podkarpacka policja.

Zobacz też: Nie żyje motocyklista. Tragiczny wypadek w Skołyszynie

Jak ustalili policjanci, 34-latek to osoba bez stałego miejsca zamieszkania. Notowany w przeszłości za popełniane przestępstwa.

- Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny 4,46 promila alkoholu w jego organizmie. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało 34-latka do szpitala - przekazuje KMP Tarnobrzeg.

Skradziona hulajnoga została zwrócona właścicielowi. Podejrzanemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Zobacz też: Na Uniwersytecie Rzeszowskim zamieszkała szalona kaczka kaskaderka!

Mąż i ojciec podpalił dom swojej rodziny
Sonda
Czy widząc złodzieja, zareagowałbyś i próbował go zatrzymać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE