Ranking Perspektywy 2021. Która rzeszowska szkoła NAJLEPSZA? Jest najnowsze zestawienie

i

Autor: Free-Photos /Pixabay.com Ranking Perspektywy 2021. Która rzeszowska szkoła NAJLEPSZA? Jest najnowsze zestawienie

Ranking Perspektywy 2021. Która rzeszowska szkoła NAJLEPSZA? Jest najnowsze zestawienie

2021-01-28 8:46

Ranking Perspektywy 2021 już jest! Zestawienie zawiera najlepsze licea ogólnokształcące i technika w naszym kraju. Która szkoła w Rzeszowie znalazła się w rankingu i wypadła najlepiej? Jakie szkoły z Podkarpacia widnieją w zestawieniu? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Ranking Perspektywy 2021. Zestawienie najlepszych szkół
  2. Ranking Perspektywy 2021. Która szkoła w Rzeszowie najlepsza?
  3. Ranking Perspektywy 2021. Jak wypadły szkoły z Podkarpacia?

Ranking Perspektywy 2021. Zestawienie najlepszych szkół

Na podium rankingu Pespektywy 20201 w kategorii liceów znalazły się szkoły: XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie, która zajęła pierwsze miejsce, na drugim Uniwersyteckie LO w Toruniu, a na trzecim XIII LO w Szczecinie. Z kolei w kategorii techników pierwsze miejsce zajęło Technikum Mechatroniczne nr 1 (ZSLiT nr 1) w Warszawie, drugie Technikum nr 7 (ZSE-M) w Nowym Sączu, a trzecie Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie.

Ranking Perspektywy 2021. Która szkoła w Rzeszowie najlepsza?

Najlepszym liceum ogólnokształcącym w Rzeszowie według rankingu okazało się LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, które zajęło 33 miejsce. To poprawa o trzy oczka w stosunku do poprzedniego roku. Jeśli chodzi o technika, to najlepsze miejsce zajęło Technikum nr 6 w ZS Elektronicznych w Rzeszowie zajmując 36 miejsce.

Czytaj też: WOŚP Rzeszów: wylicytujesz dzień w biurze poselskim i niezwykłe zdjęcie Rzeszowa. Co jeszcze?

Ranking Perspektywy 2021. Jak wypadły szkoły z Podkarpacia?

Jeśli chodzi o technika, to złote znaki jakości rankingu Perspektyw otrzymały:  21 miejsce w rankingu głównym - Technikum nr 6 (ZSD-GiL im. A. Witkowskiego), Jarosław, 29 Technikum nr 5 (ZSP nr 5), 31 Technikum nr 2 (ZS nr 2 im. E. Kwiatkowskiego), Dębica, 36 Technikum nr 6 (ZSE), Rzeszów, 57. Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi, Jasło, 59 Technikum nr 4 (ZSEiO), Przemyśl, 69 Technikum nr 2 im. Stefana Banacha, Jarosław, 74 Technikum nr 1 (ZS nr 1 im. K. Adamieckiego), Sanok.

W rankingu liceów ogólnokształcących złote znaki jakości rankingu Perspektyw powędrowały do szkół: 33 miejsce w rankingu ogólnopolskim LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Rzeszów, 47 I LO z Oddz. Dwujęz. im. Mikołaja Kopernika, Krosno, 64 I Społeczne LO im. Hetmana Jana Tarnowskiego, Tarnobrzeg, 89 II LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli, Rzeszów, 134 I LO im. Komisji Edukacji Narodowej, Sanok, 194 II LO im. Mikołaja Kopernika, Mielec.

Zobacz też: Tuż po Świętach straciła rodziców w KOSZMARNYM wypadku. 23-letnia Magda walczy o sprawność

Skierniewice: BEZCZELNOŚĆ! Ukradł puszkę z datkami na WOŚP! Wszystko się nagrało!