przygody w tajlandii

Rodzina pięcioraczków z Horyńca straciła willę w Tajlandii! Wiemy, co dalej

2024-06-13 7:54

Rodzina pięcioraczków z Horyńca pokazuje swoje życie w Tajlandii. Jak wielodzietna rodzina radzi sobie na rajskiej wyspie? Jak się okazuje, pojawił się problem - rodzina straci dom, który do tej pory wynajmowała! Przeprowadzka dla tylu osób (w tym małych dzieci) to nie lada wyzwanie!

Rodzina pięcioraczków z Horyńca to jedna z najbardziej rozpoznawalnych rodzin w polskim internecie. Państwo Clarke wraz z dziećmi pokazują, jak wygląda życie wielodzietnej rodziny. Jakiś czas temu zdecydowali  się na odważny ruch i przeprowadzili się do Tajlandii! Willa z basenem, smakowanie nowych potraw, wycieczki po wyspie i nowe aktywności - rodzina pokazuje swoje nowe życie na wyspie.

Rodzina pięcioraczków z Horyńca straciła wynajmowaną willę

Internauci z zazdrością przyglądali się pięknej willi z basenem, którą wynajęli państwo Clarke na czas pobytu w Tajlandii. Niestety! Okazało się, że rodzina będzie zmuszona opuścić piękny dom.

- Rezerwowałam dom w lutym, na trzy miesiące. W tym czasie ktoś zarezerwował dom na lipiec - wyjaśniła pani Dominika na Instagramie.

Zobacz też: Szkoła w Tajlandii 

Teraz przed rodziną wielkie wyzwanie - trwają poszukiwania domu, który pomieści aż 13 osób. Rodzina dzieli się w mediach społecznościowych relacjami z tych poszukiwań. Pani Dominika przedstawia wady i zalety poszukiwanych dom.

- Niestety nie jest łatwo znaleźć dom dla tak licznej rodziny z maluszkami - mówi pani Dominika.

Niektóre domy określa wręcz jako "dziwne".

- Albo schody niezabezpieczone, albo kamienie w domu, albo szklane okna w toalecie, albo łazienki bez drzwi, albo sypialnie bez okien - mówi - Schody bez barierek - dodaje mąż pani Dominiki, pan Vincent.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za poszukiwania!

Rodzina pięcioraczków już w Tajlandii. Pokazali dom z basenem
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki