Ropczyce. Jechał rowerem totalnie pijany, a to nie wszystko! Dostał mandat 2,5 tys. zł

i

Autor: podkarpacka policja Ropczyce. Jechał rowerem totalnie pijany, a to nie wszystko! Dostał mandat 2,5 tys. zł

Ropczyce. Jechał rowerem totalnie pijany, a to nie wszystko! Dostał mandat 2,5 tys. zł

2022-05-02 8:55

Rowerzysta nie miał oświetlenia, a poruszał się rowerem po Ropczycach w nocy. Policjanci postanowili go zatrzymać do kontroli. Wtedy wyszły na jaw inne przewinienia - m.in. jazda po pijaku. Szczegóły poniżej.

Ropczyce. Jechał rowerem totalnie pijany, a to nie wszystko! Dostał mandat 2,5 tys. zł

W niedzielę (1.05.2022) po północy na ul. Robotniczej w Ropczycach policjanci z ropczyckiej komendy zwrócił uwagę na rowerzystę, który poruszał się bez oświetlenia, zatrzymali do do kontroli. Jak się okazało, 36-latek był totalnie pijany! Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna otrzymał ogromny mandat.

Zobacz też: Rzeszów. Norbert zabił swoją dziewczynę? Zadał 18-latce kilkadziesiąt ciosów nożami, później dusił. Prokuratura: to było zaplanowane

- Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tys. złotych - podają policjanci z KPP Ropczyce.

Policjanci zauważyli, że mężczyzna jest wyraźnie zdenerwowany. Wtedy na jaw wyszło kolejne przewinienie.

- Okazało się, że oprócz tego, że był pijany, posiadał przy sobie także narkotyki. 36-letni mieszkaniec gminy Dębica trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Wkrótce sprawa trafi do sądu. Mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności - podaje policja.

Express Biedrzyckiej 29.04 (gen. Tomasz Drewniak, prof. Marek Migalski, Dariusz Rosati) Sedno Sprawy: Paweł Szrot
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE