Równe k. Krosna. W potoku znaleziono ciało mężczyzny. Co się stało?

Taśma policyjna, zdjęcie poglądowe
Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS zdjęcie ilustracyjne

Wstrząsającego odkrycia dokonano w potoku w miejscowości Równe k. Krosna w województwie podkarpackim. W niedzielę, 18 kwietnia 2021 popołudniu (około godz. 14.00) znaleziono tam ludzkie zwłoki. Trwa ustalanie tożsamości ofiary, a także możliwych przyczyn śmierci. Na miejscu pracowali policjanci. Szczegóły w artykule poniżej.

Równe k. Krosna. Ciało mężczyzny w potoku

W niedzielę, 18 kwietnia 2021 po godz. 14:00 policjanci zostali wezwani do wstrząsającego odkrycia. Okazało się, że w potoku w miejscowości Równe k. Krosna pływają ludzkie zwłoki. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci mężczyzny, a także ustalanie jego tożsamości.

Czytaj też: Sanok. Nie żyje zaginiona 17-latka. Odbyła się sekcja zwłok Katarzyny. Co wiadomo w sprawie tragedii?

- Po godzinie 14 policjanci otrzymali informację o tym, że w potoku w miejscowości Równe przy ulicy Staronia znaleziono ciało mężczyzny - przekazała podkom. Ewelina Wrona w rozmowie z terazkrosno.pl.

We Włocławku podpalono punkt badań COVID-19
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE