Rozjechany wilk odzyskał zdrowie i wrócił na wolność [GALERIA]

2021-06-24 19:04
WILK
Autor: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych Weterynarze uwolnili Wolfika, który do zdrowia dochodził w Ośrdku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych

Do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu trafił ranny wilk. Zwierzę bez wątpienia zostało potrącone przez samochód. Po tym zdarzeniu schowała się w kryjówce i czekał już tylko na śmierć, wiedząc, że ran które odniósł sam nie wyliże. Na szczęście znaleźli się ludzie, który zlitowali się nad biedakiem i zawieźli go do Lecznicy.

Tam weterynarze stoczyli ogromną batalię o jego zdrowie. Wilka nazwano "Wolfik" i stoczona ogromną walkę najpierw o życie, potem o zdrowie - Wilk trafił do nas m.in. ze złamaną miednicą i chorymi nerkami. Nasza walka. Z Jego perspektywy to była wielka niepewność. Walczył i chciał się wydostać. Ta determinacja… paradoksalnie pomagała Mu uzyskać ostateczną sprawność. Nie ma zaników mięśni nie, ma problemów z poruszaniem się. Unikał ludzi i nie pałał do nikogo miłością. Zwycięstwo było więc mu pisane. I tak się stało. Król Lasu wrócił do siebie- napisali pracownicy Ośrodka.

Wilk został wypuszczony w lesie, gdzie natychmiast zapomniał o operacjach, kroplówkach, tabletkach i całym leczeniu. Znów jest zdrowy i wolny.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE