Rozwijaj swój biznes z Podkarpackim Funduszem Rozwoju!

2019-09-16 8:00 Artykuł Sponsorowany
Rozwijaj swój biznes z Podkarpackim Funduszem Rozwoju!
Autor: Pixabay

Posiadasz swoją firmę i prężnie się rozwijasz? Masz apetyt na więcej? Pomóc może Ci Podkarpacki Fundusz Rozwoju, który już ponad dwa lata wspiera regionalnych przedsiębiorców i rodzimy biznes. W ostatnim czasie pojawiły się nowe możliwości wsparcia m.in. pożyczka hipoteczna.

Potrzebujesz zmian?

Małe i średnie przedsiębiorstwa niejednokrotnie borykają się z wieloma problemami, m.in. nieruchomościami, w których prowadzona jest działalność. Twój lokal jest za mały i potrzebujesz zmian, by dalej się rozwijać? Sprawdź co oferuje PFR i skorzystaj z zastrzyku gotówki na zakup nieruchomości!

Wyjątkowa oferta PFR

Wyjątkowa oferta obejmuje nową pożyczkę hipoteczną od 500 tysięcy złotych do 1 miliona na zakup nieruchomości komercyjnych na terenie Podkarpacia. Okres finansowania może wynieść do 10 lat z możliwością dokonywania comiesięcznych spłat. Obowiązuje zmienne oprocentowanie od 2,87%. Warto dodać, że nie jest pobierana jakakolwiek prowizja za rozpatrzenie wniosku, natomiast prowizja za podpisanie umowy wynosi od 0 do 5 procent.

Wyjątkowa oferta PFR
Autor: materiały partnera

Przy korzystaniu z pożyczki hipotecznej konieczny jest wkład własny w wysokości 10%. Zabezpieczenie spłaty to obligatoryjnie hipoteka na nabywanej nieruchomości lub na innej nieruchomości pożyczkobiorcy o równoważnej wartości wolnej od obciążeń, w przypadku nieruchomości zabudowanej - cesja praw z polisy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych oraz dodatkowo możliwe inne formy zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje na temat pożyczki hipotecznej PRF znajdziesz tutaj.

Podkarpacki Fundusz Rozwoju

PRF, czyli Podkarpacki Fundusz Rozwoju to samorządowa spółka, która została utworzona w celu prowadzenia działalności obejmującej wspieranie i promowanie rozwoju Województwa Podkarpackiego. Głównym narzędziem pozwalającym realizować zamierzone cele jest wprowadzenie na rynek regionalny instrumentów finansowych skierowanych na realizację celów polityki rozwoju Województwa, w tym na kreowaniu aktywności podmiotów gospodarczych.

Podkarpacki Fundusz Rozwoju
Autor: materiały partnera

Spółka w głównej mierze jako fundusz pożyczkowy udziela pożyczek dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, ale również dysponuje innymi instrumentami takimi jak faktoring czy poręczenia. Oferowane przez Fundusz finansowanie ma pomóc firmom w uzyskaniu dostępu do zewnętrznych źródeł finansowania ich działalności gospodarczej oraz, co istotne, jest dostępny dla całego obszaru województwa podkarpackiego.

Więcej informacji o Podkarpackim Funduszu Rozwoju znajdziesz na stronie internetowej PRF.

Podkarpackie - przestrzeń otwarta
Autor: materiały partnera

Artykuł Sponsorowany