Rzeszów: Chcesz zagrać i zaśpiewać podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Zgłoś się!

2018-11-28 12:15

Finał odbędzie się na rzeszowskim Rynku 13 stycznia. Poszukiwani są artyści, którzy umilą czas wolontariuszom i wszystkim pomagającym tego dnia pacjentom dziecięcych szpitali. Jak się zgłosić? Sprawdź szczegóły.

Rzeszów: Chcesz zagrać i zaśpiewać podczas  27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Zgłoś się!

i

Autor: Archiwum serwisu Rzeszów: Chcesz zagrać i zaśpiewać podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Zgłoś się!

Wielki finał WOŚP już za pasem. Tym razem pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu do specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

Miasto Rzeszów i Estrada Rzeszowska zapraszają  utalentowane grupy artystyczne, zespoły muzyczne oraz solistów i solistki do zgłaszania się do udziału w koncercie na rzeszowskim Rynku. 

Co trzeba zrobić, by pokazać się szerszej publiczności?

"Czekamy na Wasze zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, nazwę/pseudonim, telefon kontaktowy, plik mp3, zdjęcia, oczekiwania i wymagania techniczne. Prosimy przesyłać je do 16 grudnia br. na adres e-mail: [email protected] (w temacie maila wpisując: "Koncert WOŚP - zgłoszenie") lub dostarczyć osobiście do Estrady Rzeszowskiej (ul. Jagiellońska 24, Rzeszów)" - pisze Estrada Rzeszowska.

Do udziału w koncercie będą zaproszeni wybrani wykonawcy. 

Zobacz też: Podkarpacie: Nadciąga wyż Dominik. Będą mrozy nawet do -15 stopni Celsjusza

ZOBACZ TO WIDEO:

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki