Rzeszów: Policja poszukuje podejrzanego o brutalne morderstwo!

2020-01-20 21:28 BO
Kraków: Ostra LIBACJA i brutalny napad na policjantów! W ruch poszedł nóż
Autor: Amadeusz Calik Napad na kantor w centrum Rzeszowa? Na miejscu okazało się coś zupełnie innego!

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione w poniedziałek przed południem, w domu jednorodzinnym w Głogowie Małopolskim (woj.podkarpackie). Zmarły miał obrażenia głowy, najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony. W związku ze zdarzeniem policjanci poszukują 46-letniego bratanka zmarłego, który jest podejrzewany o spowodowanie śmierci 70-latka!

- O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni dzisiaj (20/01/2020-przyp autora) około godz. 10.30, przez rodzinę zmarłego, która znalazła w domu ciało 70-letniego mężczyzny. Zmarły najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony w głowę. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził jego śmierć. Policjanci poszukują 46-letniego bratanka zmarłego, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 46-latek oddalił się z miejsca przed przybyciem policjantów. Najprawdopodobniej wcześniej pomiędzy nimi mogło dojść do awantury- informuje rzeszowska policja

Na miejscu pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia.

Osoby, które widziały mężczyznę, mają informacje o miejscu jego pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, osobiście lub telefonicznie pod nr 17 858 3310 lub 112.

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarapcie@se.pl