Rzeszów. Sprawy w Urzędzie Miasta nie załatwisz na miejscu. Przedłużono ograniczenia w przyjmowaniu interesantów

Rzeszów
Autor: max_gloin/Pixabay.com

Do 18 kwietnia 2021 r. przydłużono czas, kiedy wizyta w Urzędzie Miasta Rzeszowa będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku spraw wymagających obecności klienta, po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu terminu. Ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców zostały przedłużone w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną i przedłużeniem obostrzeń.

Od 31 marca do 18 kwietnia 2021 r. wizyta w Urzędzie Miasta Rzeszowa będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku spraw wymagających obecności klienta, po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu terminu. Nieczynne będą Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, zlokalizowane w galeriach handlowych.

- W związku z odnotowanym w ostatnim czasie znacznym wzrostem liczby zachorowań na SARS-CoV-2 oraz mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców jak i pracowników zachęcam Państwa do zdalnego kontaktu z Urzędem Miasta Rzeszowa w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP – mówi Marek Bajdak, pełniący funkcję Prezydenta Rzeszowa.

Od 31 marca 2021 r. ze względu na sytuację epidemiczną wprowadzone zostają ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa. Ograniczenia zostały przedłużone. Szczegółowe informacje wraz z listą kontaktów dostępne są na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rzeszowa oraz pod numerem Infolinii Urzędu Miasta Rzeszowa 1 77 88 99 00.

Weterynarze sprawdzają czy małe wiewiórki przytyły
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE