Rzeszów. Tragedia na torach. Szynobus śmiertelnie potrącił kobietę

i

Autor: Beata Olejarka/Super Express Rzeszów. Tragedia na torach. Szynobus śmiertelnie potrącił kobietę

Tragiczna śmierć

Rzeszów. Tragedia na torach. Szynobus śmiertelnie potrącił kobietę

2022-10-11 9:30

Do dramatu doszło w Rzeszowie na torach przy ul. Miłocińskiej. Szynobus śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku i ustalają tożsamość zmarłej kobiety.

Rzeszów. Tragiczny wypadek na torach. Szynobus śmiertelnie potrącił kobietę

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło po godz. 16.00 w Rzeszowie. Szynobus śmiertelnie potrącił kobietę. Na miejsce wezwano służby.

- Policjanci, na miejscu zdarzenia, ustalili wstępnie, że szynobus relacji Dębica - Rzeszów, na wysokości ul. Miłocińskiej, potrącił starszą kobietę, która przechodziła przez tory w niedozwolonym miejscu - przekazuje podkarpacka policja.

Niestety, kobieta zmarła.

- Mimo podjętej reanimacji, w wyniku odniesionych obrażeń, kobieta zmarła - podaje KMP Rzeszów.

Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, w chwili wypadku obsługa pociągu była trzeźwa. Na miejscu nad ustaleniem okoliczności wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań. Funkcjonariusze ustalają jej tożsamość.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Władysław Kosiniak-Kamysz: Rząd przekroczył granicę mówienia głupot
Sonda
Jeździsz pociągami?