Rzeszów. Wolne terminy szczepień przeciw COVID-19 w Medyku!

Szczepienia Medyk Rzeszów
Autor: Beata Olejarka/Super Express Szczepienia Medyk Rzeszów

Szczepienia przeciw CODID-19 w Rzeszowie. Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa poinformowało, że od czwartku do najbliższej soboty ma wolne miejsca na szczepienia w punkcie przy al. Rejtana 53. "Szczepimy w godz. od 8.00 do 20.00 szczepionkami Pfizer i Moderna" – poinformowała PAP Monika Wojtaś z CM Medyk.

Rzeszów. Wolne terminy szczepień w Medyku

CM Medyczne Medyk poinformowało, ze od czwartku, 8 kwietnia do soboty, 10 kwietnia soboty ma wolne miejsca na szczepienia w punkcie przy al. Rejtana w Rzeszowie. Rejestracja na szczepienia możliwa jest przez Internetowe Konto Pacjenta, ogólnopolską infolinię – 989 i przez infolinie CM Medyk – 517-194-743, (17) 861-30 -78.

- Zapraszamy osoby z całego regionu w wieku 60 plus oraz wszystkie inne uprawnione do szczepień, w tym: osoby w wieku 50-59 lat z wystawionym skierowaniem w systemie gov.pl, osoby z grupy zero, służby mundurowe, nauczycieli – zachęca Wojtaś.

Medyk ma na Podkarpaciu 105 punktów szczepień. Do tej pory placówka zaszczepiła ponad 100 tys. osób w całym regionie. Według rządowego raportu o szczepieniach na Podkarpaciu zaszczepiono ponad 371 tys. osób. Z tego drugą dawkę przyjęło niemal 110 tys. osób. Ostatniej doby w regionie zaszczepiono ponad 8,6 tys. osób, w tym drugą dawką 469 osób

Express Biedrzyckiej - Dariusz Joński: Dworczyk powinien zająć się wyłącznie szczepieniami, a nie polityką
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE