Wypadek

Rzeszów. Wypadek czterech samochodów na ul. Przemysłowej! Utrudnienia [19.12.2022]

2022-12-19 17:39

W Rzeszowie na ul. Przemysłowej w poniedziałek (19 grudnia 2022) doszło do wypadku czterech samochodów! Na miejscu są olbrzymie utrudnienia w ruchu. Jedna osoba trafiła do szpitala. Szczegóły poniżej.

Rzeszów. Wypadek czterech samochodów na ul. Przemysłowej! Utrudnienia [19.12.2022]

W poniedziałek (19 grudnia 2022) na ulicy Przemysłowej w Rzeszowie około godziny 14.20 doszło do wypadku czterech samochodów. Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik.

- Na ul. Przemysłowej jest wypadek. Policja kieruje ruchem. Tworzą się ogromne korki! - czytamy.

Jak wynika z informacji przekazanych przez "Nowiny", 54-letni kierowca toyoty wyjeżdżając z prywatnej posesji podczas manewru włączania się do ruchu, uderzył w toyotę corollę, jadącą ul. Przemysłową w kierunku ul. 9 Dywizji Piechoty. Z kolei toyota corolla siłą uderzenia przemieściła się na pojazd volkswagen golf, a ten siłą uderzenia przemieścił się na jadącego przed nim opla corsę. Kierowca golfa z obrażeniami trafił do szpitala.

Zdjęcia oraz nagranie z ulicy Przemysłowej zostały zrobione tuż po godzinie 17.00. Na miejscu wciąż są utrudnienia w ruchu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Cztery samochody zderzyły się w Rzeszowie
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?