Rzeszowski BAZZAR w Fosie przyciągnął tłumy [WIDEO, GALERIA]

2023-05-28 20:18

Po raz kolejny rzeszowianie mogli wystawić swoje perełki z drugiej ręki. W niedzielę na kupujących czekały starocie, ubrania, rękodzieło, płyty, zabawki oraz rzeczy użytkowe. BAZZAR w Fosie cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

W niedzielę 28 maja 2023 roku po raz kolejny w rzeszowskiej Fosie, obok urokliwej Alei Pod Kasztanami został zorganizowany BAZZAR  czyli pchli targ używanych rzeczy, oraz niepowtarzalnych perełek. Każdy odwiedzający mógł kupić po okazyjnej cenie wszelkie ubrania, starocie, biżuterię, płyty, zabawki, rękodzieło oraz rzeczy użytkowe.

Wszystko co ma duszę i niepowtarzalny design, czego często brakuje towarom z popularnych sieciówek produkowanych masowo. W niedzielne popołudnie (od 12.00 do 16.00) w Fosie wystawiało się aż 40 wystawców, którzy oferowali naprawdę unikatowe produkty. Zainteresowanie było ogromne. Mnóstwo ludzi odwiedziło BAZZAR i chętnie oglądało i kupowało niszowe produkty i ubrania z drugiej ręki, dając im drugie życie. Często były to rzeczy bardzo dobrej jakości. Wspaniała inicjatywa ma na celu promocję nie tylko ekologicznego podejścia do rzeczy użytkowych, ale i propagowanie wiedzy i popularności unikatowych niszowych produktów, których  jest coraz mniej na rynku, a ciągle zachwycają.

Rzeszowski BAZZAR w Fosie przyciągnął tłumy