Samochód uderzył w betonowy przepust. Nie żyje kierowca. Tragiczny wypadek w Malawie

i

Autor: podkarpacka policja Samochód uderzył w betonowy przepust. Nie żyje kierowca. Tragiczny wypadek w Malawie

Dramat na drodze

Samochód uderzył w betonowy przepust. Nie żyje kierowca. Tragiczny wypadek w Malawie

2022-11-24 11:28

Do dramatycznego wypadku doszło w Malawie na Podkarpaciu. Jak przekazuje podkarpacka policja, kierujący daewoo wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust. Niestety, życia kierowcy nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w miejscowości Malawa (powiat rzeszowski) w środę (23 listopada 2022) około godziny 18:00. Kierujący daewoo wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust.

- Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:00 w Malawie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Daewoo Lanos, 71-letni obywatel Ukrainy na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust - przekazuje KMP Rzeszów.

Nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

- Dzisiaj w nocy 71-latek zmarł w szpitalu - przekazuje policja.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Ruszył proces Ernesta K., który po pijanemu spowodował wypadek. Zginęło dwóch jego kolegów
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE