Sanok: Chwile grozy nad rzeką w środku nocy! Auto z pięcioma młodymi osobami w środku stoczyło się do wody [ZDJĘCIA]

2021-05-09 9:04
Auto wylądowało w Sanie!
Autor: KORSO SANOCKIE Auto wylądowało w Sanie!

Dramatyczne sceny w Sanoku, samochód osobowy z pięcioma osobami wjechał do rzeki. W akcji ratunkowej podejmowania pojazdu z Sanu, brało udział sześć zastępów straży pożarnej i płetwonurkowie. Szczęśliwie w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Trzy kobiety, które siedziały w samochodzie wydostały się z niego o własnych siłach i wypłynęły na brzeg. Z kolei dwaj mężczyźni wyszyli na dach samochodu i tam czekali na pomoc. Jak doszło do wypadku? Co się stało w Sanoku? Sprawdź na se.pl!

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (z 8 na 9 maja) przed północą. Według wstępnych policyjnych ustaleń nad brzegiem Sanu grupa młodych ludzi paliła ognisko.

- W pewnym momencie wsiedli do samochodu - opel zafira, najprawdopodobniej, by się ogrzać. Gdy jedna z 5 znajdujących się w samochodzie osób włączyła silnik, samochód stoczył się do rzeki - relacjonuje dla Nowiny24.pl nadkom. Marta Tabasz- Rygiel z policji.

PRZECZYTAJ: Strażacy z Przeworska wyciągnęli psa ze zbiornika! Po tej przygodzie musiał długo się kąpać [ZDJĘCIA]

Opel zafira, który wjechał do Sanu znajdował się około 10 metrów od brzegu. Szczęśliwie w wypadku nikt nie ucierpiał. Trzy kobiety, które siedziały w aucie wydostały się z niego o własnych siłach i wypłynęły na brzeg. Dwaj mężczyźni wyszyli na dach samochodu i tam czekali na pomoc.

Na miejscu wypadku pracowało sześć zastępów Państwowej Straży Pożarnej i jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej, a także płetwonurkowie.

CZYTAJ TAKŻE: Pogoda na 9.05.2021: będzie słonecznie! Ale nie wszędzie. Sprawdź prognozę na niedzielę

- Na szczęście nikomu nic się nie stało. Samochód został wyciągnięty na brzeg. Policja będzie prowadzić postępowanie w kierunku narażenia utraty życia lub zdrowia – dodaje na łamach Nowiny24.pl nadkom. Marta Tabasz- Rygiel.

POLECAMY: Wybory na prezydenta Rzeszowa. Bilety na MPK za złotówkę na dzień. To propozycja Ewy Leniart

Weterynarze leczą dzika Adasia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE