Dramat

Stracił panowanie nad motocyklem. Zmarł na miejscu. Tragiczny wypadek

2023-09-11 11:06

Dramat rozegrał się w miejscowości Dynia (Podkarpackie) w niedzielę (10 września 2023. Jak przekazuje policja, 43-latek kierujący kawasaki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Niestety, zmarł na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę (10 września 2023) tuż przed godziną 11.00 w Dydni. Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem.

- Przybyły na miejsce patrol ustalił, że kierujący motocyklem kawasaki, 43-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w miejscowości Dydnia - przekazuje podkarpacka policja.

Niestety, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

- Aura sprzyja podróżowaniu jednośladami, jednakże w dużej mierze to od nas zależy czy do domu wrócimy bezpiecznie. Odpowiedni ubiór, stan techniczny jednośladów jak i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, to gwarancja bezpiecznej jazdy - apelują mundurowi.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

17-latek potrącony na pasach. Wypadek w Jabłoniu