Strzyżów: Pani Marta z 3 córkami straciły dach nad głową. Potrzebna pomoc!

i

Autor: KP PSP Strzyżów

Strzyżów: Pani Marta z 3 córkami straciły dach nad głową. Potrzebna pomoc!

2020-05-15 18:53

W wyniku pożaru, który wybuchł 10 maja w Strzyżowie pani Marta wraz z 3 córkami straciły dach nad głową... Teraz założono zrzutkę, potrzeba 40 000 zł! Strażacy zorganizowali już ochotników, by zabezpieczyć dach do remontu.

Jak czytamy na stronie zrzutki, w wyniku pożaru całkowitemu zniszczeniu uległ dach, spaliły się krokwie, kawałek nowej elewacji oraz belki podtrzymujące konstrukcję dachu. Niestety, panią Martę na chwilę obecną nie stać na remont.

Jak pomóc pani Marcie ze Strzyżowa?

Dlatego postanowiono zorganizować zrzutkę! Potrzeba z 40 000 zł, uzbierano już 9 533 zł (stan na 15 maja, godz. 18.50).  Jak pomóc? Wejdź na zrzutka.pl - Pomóżmy Rodzinie w odbudowie spalonego dachu! i wpłać dowolną kwotę.

Strażacy apelują o pomoc dla rodziny

- Jeżeli tylko możecie, wesprzyjcie ich w tym najtrudniejszym momencie ich życia. Nawet najmniejsze wsparcie jest teraz na wagę złota. Bardzo proszę o nawet najdrobniejszy datek . Każda złotówka się liczy. Pomagajmy pomagać!! -czytamy na zrzutka.pl.

Do pomocy przyłączyli się również strażacy, którzy zaoferowali swoją pomoc i apelują o wpłacanie pieniędzy, by pomóc pani Marcie.

- Do chwili obecnej udało się nawiązać kontakt z poszkodowaną rodziną, zweryfikować organizatora zbiórki oraz zorganizować ochotników, którzy w najbliższym czasie dokonają rozbiórki kilku spalonych elementów i zabezpieczą dodatkowo uszkodzony dach do czasu remontu. Na osiągnięcie celu jednak jeszcze brakuje 🙁. Prosimy o udostępnianie linku i wpłacanie wolnych datków. -piszą.

Suknia ślubna na stuletnią rocznicę urodzin Jana Pawła II
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE