Szukasz mieszkania w Rzeszowie? Przyjdź na Dni Otwarte Os. Dzielnica Parkowa!

2020-07-04 9:24 Artykuł Sponsorowany
Osiedle Dzielnica Parkowa. Zobacz zdjęcia
Autor: materiały prasowe Szukasz mieszkania w Rzeszowie? Przyjdź na Dni Otwarte Os. Dzielnica Parkowa!

Szukasz mieszkania? Jeśli zastanawiasz się nad kupnem, to nie może Cię zabraknąć na Dniach Otwartych Osiedla Dzielnica Parkowa. To szansa, żeby wejść na budowę, by zobaczyć budujące się mieszkania. W tym roku w związku z sytuacją będą organizowane w nieco innej formie, zgodnie z reżimem sanitarnym.

Osiedle Dzielnica Parkowa to świetnie położone osiedle w jednym z najbardziej zielonych miejsc w Rzeszowie, a równocześnie znajdujące się blisko centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wszystkie podstawowe punkty usługowe, jak sklepy, przychodnie, przedszkola, szkoły, restauracje. Teraz możesz wejść z przedstawicielem Dewelopera na budowę i zobaczyć gotowe mieszkania! Zapisz się na Dni Otwarte Osiedla Dzielnica Parkowa.

Kiedy odbędą się Dni Otwarte?

Dni Otwarte Osiedla Parkowa odbędą się w dniach 3 – 4 lipca. To obowiązkowe wydarzenie w branży deweloperskiej. 
Dni otwarte Dzielnicy Parkowej rozpoczęły się już w piątek 3 lipca o godz. 9.00!

  • 3 lipca - piątek - 9:00 - 17:00
  • 4 lipca - sobota - 9:00 – 15:00


Dopytać o szczegóły i umówić się z Doradcą możecie pod numerem telefonu: 782 - 005 – 005.

Dni Otwarte Osiedla Parkowa w innej formie, niż dotychczas

Ze względu na ostatnie wydarzenia, trudno było skorzystać z opcji doradztwa w sprawie zakupu nieruchomości i wizyt na budowie. Dlatego w tym roku Dni Otwarte będą zorganizowane w trochę innej formie. Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z tego wydarzenia i chcą zostać oprowadzone po inwestycji przez przedstawiciela, powinny umówić się wcześniej telefonicznie, żeby ustalić konkretną godzinę spotkania.

Chcesz się przekonać co czeka na Ciebie w Dzielnicy Parkowej? Nie czekaj i umów się na spotkanie! Zadzwoń pod numer telefonu: 782 - 005 - 005

Dni Otwarte. Dlaczego warto się na nie udać?

Jeśli szukasz mieszkania w Rzeszowie, to Dni Otwarte są doskonałą szansą, by wejść na budowę i zobaczyć, jak wyglądają mieszkania, które potencjalnie możesz kupić. Kiedy przeglądasz ogłoszenia, trudno jest Ci wyobrazić sobie, jak będzie wyglądało mieszkanie, oglądając projekt? No to mamy wspaniałą informację! W najbliższym czasie okazja, by zobaczyć gotowe mieszkania będzie w dniach 3 - 4 lipca.  Dni Otwarte już się rozpoczęły, dlatego nie czekaj - zostało już niewiele czasu! Do gotowych mieszkań będzie można wejść z przedstawicielem Dewelopera, dzięki czemu na miejscu uzyskasz najbardziej aktualne i rzetelne informacje o inwestycji. Teraz, gdy sytuację powoli udaje się opanować, wszyscy, którzy szukają mieszkania,
będą mieli możliwość skorzystania z oferty Dni Otwartych Dzielnicy Parkowej.

Chcesz się przekonać co czeka na Ciebie w Dzielnicy Parkowej?
Nie czekaj i umów się na spotkanie!
782 - 005 - 005

Więcej informacji zobaczysz na: dzielnicaparkowa.pl

Artykuł sponsorowany