Tłusty Czwartek NA BOGATO? Ukradł 28 PĄCZKÓW ze sklepu. Nie uwierzysz, PO CO wrócił  tam  z bratem!

i

Autor: jarmoluk /Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Tłusty Czwartek NA BOGATO? Ukradł 28 PĄCZKÓW ze sklepu. Nie uwierzysz, PO CO wrócił tam z bratem!

2021-02-12 11:28

Tłusty Czwartek to jak wiadomo ważna tradycja dla Polaków. Tego dnia kalorie podobno się nie liczą, a ten kto nie zje przynajmniej jednego pączka, tego czeka rok w nieszczęściu. 63-letni mieszkaniec Niska chciał być chyba bardzo szczęśliwy w życiu, ponieważ ukradł 28 pączków ze sklepów. Ale! To nie wszystko.

Kradzież w Nisku. Ukradł pączki, wrócił po wódkę

63-letni mieszkaniec Niska chciał chyba poświętować Tłusty Czwartek na bogato i ze sklepu ukradł 28 pączków. Na tym się jednak nie skończyło, bo dwie godziny później wraz z bratem próbowali wynieść ze sklepu 4 litrowe butelki wódki… No ale to już się nie udało,  przed godz. 18, dyżurny komendy w Nisku odebrał zgłoszenie o ujęciu sprawców kradzieży alkoholu.

Czytaj też: HORRENDALNIE wysokie ceny pączków w Rzeszowie! Drożej, niż u Magdy Gessler w Warszawie

- Okazało się, że dwaj bracia próbowali wynieść ze sklepu 4 litrowe butelki wódki. Mężczyźni byli dobrze znani obsłudze sklepu z wcześniejszych kradzieży. Dwie godziny wcześniej, starszy z braci ukradł w tym samym sklepie 28 pączków. Do ujętych przez pracowników ochrony złodziei, wezwano policjantów. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyzn. 63 i 57-letni mieszkańcy Niska przyznali się do winy. Za kradzież pączków i alkoholu bracia odpowiedzą przed sądem. - informują policjanci z KPP Nisko.

Zobacz też: W Rzeszowie ruszyło pączkowe szaleństwo! Jak smakują wypieki, które mają przynieść szczęście? [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE