Ostatnie pożegnanie

Tomasz zginął w tragicznym wypadku BMW w Dobrzechowie. Wzruszający gest od żony i córeczki. Jego grób tonie w morzu kwiatów [GALERIA, WIDEO]

2022-10-10 13:15

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Dobrzechów (pow. strzyżowski, woj. podkarpackie) na drodze wojewódzkiej nr 988. Nie żyje 29-letni Tomasz, który zostawił pogrążonych w ogromnym smutku bliskich. Ci pożegnali go w niedzielę (9 października). Młody mężczyzna spoczął na cmentarzu w Strzyżowie.

Tragiczny wypadek BMW w Dobrzechowie 

Przypomnijmy, do tego tragicznego  wypadku doszło w środę (5 października) nad ranem, około godz. 3.00 w miejscowości Dobrzechów (pow. strzyżowski) na drodze wojewódzkiej nr 988. Nie żyje 29-letni kierowca BMW, który uderzył w drzewo, jadąc w kierunku Wiśniowej.

- Dyżurny strzyżowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w Dobrzechowie, na drodze wojewódzkiej nr 988. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW, jadąc w kierunku Wiśniowej, na łuku drogi zjechał na prawą stronę ulicy, przejechał przez chodnik i uderzył w drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń życia 29-letniego mieszkańca powiatu strzyżowskiego nie udało się uratować - podawała podkarpacka policja w oficjalnym komunikacie.

Strzyżów. Bliscy pożegnali Tomasza

Tomasz miał zaledwie 29 lat. Zostawił pogrążoną w smutku rodzinę, w szczególności żonę i córeczkę, które złożyły na jego grobie piękną wiązankę. Ostatnie pożegnanie Tomasza odbyło się w niedzielę (9 października 2022) w Kościele Farnym w Strzyżowie. Bliscy odprowadzili ciało mężczyzny w miejsce spoczynku, na cmentarz św. Michała w Strzyżowie. Jego grób zdobi mnóstwo kwiatów, które zostały złożone przez rodzinę, znajomych i kolegów. Na grobie palą się znicze, szczególnie przejmujący jest ten z napisem "Kochanemu Tacie". 

Grób 29-letniego Tomasza, który zginął w tragicznym wypadku BMW w Dobrzechowie
Sonda
Czy boisz się śmierci?