Ostatnie pożegnanie

Grzegorz wjechał motocyklem w łańcuch, który odciął mu głowę. Jego grób tonie w białych kwiatach [WIDEO, GALERIA]

2022-09-09 7:08

W czwartek, 8 września 2022, bliscy pożegnali Grzegorza (21 l.), który zginął w tragicznym wypadku. Młody chłopak jeżdżąc z kolegami wjechał motocyklem na teren prywatnej żwirowni w Stępinie, który zabezpieczony był łańcuchem. 21-latek minął znak zakazujący wjazdu i najechał wprost na łańcuch. Ten oderwał mu głowę. Motocrossowiec zginął na miejscu.

Do dramatu doszło w sobotę (3.09.2022) w Stępinie na Podkarpaciu, około godz. 17.30. Grzegorz, 21-letni mieszkaniec Wielopola Skrzyńskiego, przyjechał motocyklem typu KTM do Stępiny wraz z kolegami. Tam miał miło spędzić popołudnie, wożąc się na motocyklu, jednak stało się najgorsze. Młody chłopak nie zważając na zakaz, chciał wtargnąć na teren kamieniołomu. Minął znaki zakazujące ruchu w tamtym miejscu i najprawdopodobniej z ogromną prędkością najechał na wiszący przy wjeździe gruby łańcuch zabezpieczający wjazd z głównej drogi. Ten obciął mu głowę

- Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motocyklem KTM, 21-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, najprawdopodobniej podczas skrętu z drogi powiatowej, wjechał w łańcuch zabezpieczający wjazd na teren żwirowni w Stępinie. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć - podaje w oficjalnym komunikacie strzyżowska policja.

Zobacz też: Rzeszów: Mieszkańcy przy grobie Tadeusza Ferenca. Żegnają swojego gospodarza [WIDEO, GALERIA]

Grób Grzegorza z Wielopola Skrzyńskiego tonie w białych kwiatach

Wielopole Skrzyńskie. Ostatnie pożegnanie motocyklisty Grzegorza

W czwartek, 8 września, w Wielopolu Skrzyńskim, gdzie Grzegorz mieszkał ze swoją rodziną, najbliżsi pożegnali 21-latka. Chłopak spoczął na cmentarzu w rodzinnej miejscowości, a jego grób utonął w białych kwiatach. Jeden z wieńców na grobie młodego motocyklisty jest od jego kolegów, którzy razem z nim dzielą pasję do dwóch kółek. Niestety, Grzegorz już nigdy z nimi nie pojeździ. Zginął robiąc to, co kocha. W głowach żałobników ciągle tliła się myśl, że odszedł zdecydowanie za wcześnie.

Sonda
Czy boisz się śmierci?
Listen to "Czy opłaca się kupić dziś samochód? Dlaczego na nowe auta trzeba czekać długie miesiące?" on Spreaker.