Tragedia w Mielcu. Szynobus śmiertelnie potrącił mężczyznę

i

Autor: KPP Mielec Tragedia w Mielcu. Szynobus śmiertelnie potrącił mężczyznę

Tragiczny wypadek

Tragedia w Mielcu. Szynobus śmiertelnie potrącił mężczyznę

2023-02-14 9:43

Do dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek (13 lutego 2023) przy ul. Głowackiego w Mielcu. Jak przekazuje podkarpacka policja, szynobus śmiertelnie potrącił starszego mężczyznę. Funkcjonariusze ustalili, że był to 70-letni mieszkaniec gminy Mielec.

Tragiczny wypadek w Mielcu. Szynobus śmiertelnie potrącił mężczyznę [13.02.2023]

Do wypadku doszło w poniedziałek (13 lutego 2023) po godz.19.00 w Mielcu. Szynobus potrącił mężczyznę. Niestety, jego życia nie udało się uratować. 

- Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że na wysokości ul. Głowackiego w Mielcu, szynobus potrącił starszego mężczyznę, który znajdował się w rejonie torowiska, w niedozwolonym miejscu. Mimo podjętych działań ratowniczych, nie udało się uratować życia mężczyzny. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 70-letni mieszkaniec gminy Mielec -przekazuje KPP Mielec.

W chwili wypadku obsługa pociągu była trzeźwa. Na miejscu nad ustaleniem okoliczności wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Mielcu. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Piękna mielczanka tańczy na karnawale w Rio de Janeiro
Sonda
Czy boisz się śmierci?